Sexi Dominika Mirgová nahráva aj koncertuje, na TEKOV FESTe zaspieva aj novinku Kúsok šťastia!

NETKY.SK • 18 Júl 2023, 11:00 • 3 min
Sexi Dominika Mirgová nahráva aj koncertuje, na TEKOV FESTe zaspieva aj novinku Kúsok šťastia!

Obľúbená speváčka a raperka Dominika Mirgová má pracovné leto! Pripravuje album, nahráva nové skladby a koncertuje po celom Slovensku. Osobitne sa 28. júla teší na TEKOV FEST. V Amfiteátri v Starom Tekove zaspieva fanúšikom všetky svoje hity aj novinku Kúsok šťastia, klip k nej nakrúcala na exotickom Zanzibare!

slovakia

left justify in out

Pieseň s názvom Kúsok šťastia má byť súčasťou jej pripravovaného albumu Wonder Woman. Skladbu sprevádza aj videoklip, ktorý sexi speváčka nakrúcala na exotickom Zanzibare.„Je to tretia skladba z pripravovaného albumu Wonder Woman. Klip sme nakrúcali na nádhernej pláži na Zanzibare, kde sme strávili desať dní. Celkovo som natočila na Zanzibare tri klipy. Mám pracovné leto. Aktuálne pripravujem nový album, ktorý je na 80 percent hotový, takže makám a nahrávam nové skladby. Okrem toho chystám dokument a turné, koncertujem po Slovensku a oddychujem s mojim synom na dvore,“ prezradila Dominika.

Dominikinho syna Peťka možno vidieť aj na záberoch v novom videoklipe, práve on je totiž speváčkiným najväčším šťastím. Okrem syna robí Dominike radosť spievanie a vystupovanie pre svojich fanúšikov. Už teraz sa teší na 28. júla do Amfiteátra v Starom Tekove.


„Na TEKOV FESTe zaspievam všetky svoje hity a obľúbené pesničky mojich fanúšikov. Určite si spolu zarapujeme. Zaspievam aj skladby, kde mi hosťujú Kali, Spirit a Tina. Verím, že si spolu zaspievame, zatancujeme a že sa spolu zabavíme. Rada spievam vonku, pretože je tam skvelá akustika. Každý koncert vonku je top, ak je dobrý zvukár. Veľmi sa teším na open air koncerty aj kvôli atmosfére. V tomto krásnom počasí si to spolu užijeme,“ pozýva Dominika Mirgová.

Okrem Dominiky sa na TEKOV FESTe predstaví speváčka Sima spolu s raperským duom Nerieš a René Rendy a jeho Cico Band, ktorí zahrajú všetky tanečné hity. Raperka Aless žiaľ na TEKOV FESTe nevystúpi. Manažér Aless zrušil jej účasť na festivale, pretože Aless mení trvalé bydlisko a sťahuje sa s priateľom začiatkom júla do Turecka.

 

Príďte si užiť dobrú zábavu 28. júla 2023 do Starého Tekova. Okrem hudby sa organizátori zamerali na kvalitné gastro stánky a moderné bary. Samozrejme nebudú chýbať Pukanské párance, trdelník a tradičné špeciality z oblasti Tekova. Vstupenky na TEKOV FEST si môžete kúpiť v sieti Prepredaj.sk a v sieti Ticketportal.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Interny redaktor
Nora Krchňáková, Foto: TEKOV FEST
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies