Samuelovi Vlčanovi pribudla ďalšia funkcia! Vstúpil do chomúta s Gabrielou Urbanovou

NETKY.SK • 21 Február 2022, 14:36 • 2 min
Samuelovi Vlčanovi pribudla ďalšia funkcia! Vstúpil do chomúta s Gabrielou Urbanovou

Minister pôdohospodárstva Samuel Vlčan povedal ÁNO partnerke Gabriele Urbanovej, šéfke oddelenia medzinárodných vzťahov a záležitostí s EÚ na ministerstve zdravotníctva, v sobotu 19. februára.

slovakia

left justify in out

Obrad sa uskutočnil v Dóme sv. Martina. „Gratulujeme k získaniu novej funkcie, pán minister. Nech je Vaša cesta spoločným manželským životom naplnená šťastím a radosťou," uviedlo na svojej facebookovej stránke Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR.

 

img

 

Nevesta a ženích nenechali nič na náhodu a vyzerali ako princ a princezná v rozprávke. Na svadobnom obrade nechýbali ani ich politickí kolegovia vrátane ministerky kultúry Natálie Milanovej a premiéra Eduarda Hegera.

 

Prečítajte si: Viete si predstaviť ráno bez skvelej šálky čerstvej voňavej kávy? Začnite deň kávou, ktorá nesie známe meno!

 

 
twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Kristýna Peštová
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies