Marian Kočner stiahol žiadosť o prepustenie z väzby

NETKY.SK • 21 Jún 2019, 18:05 • 2 min
Marian Kočner stiahol žiadosť o prepustenie z väzby

BRATISLAVA - Viacnásobne stíhaný Marian Kočner stiahol svoju žiadosť o prepustenie z väzby. Na sociálnej sieti o tom informovala RTVS. O žiadosti Mariana K. mal rozhodovať v utorok 25. júna o 9:00 Špecializovaný trestný súd v Pezinku.

slovakia

left justify in out

Marian K. je väzobne stíhaný pre trestnú vec ekonomickej kauzy, známej ako televízne zmenky za takmer 70 miliónov eur. O prepustenie z väzby už niekoľkokrát neúspešne žiadal.

 

Špecializovaný trestný súd (ŠTS) v Pezinku mal o žiadosti rozhodovať v utorok 25. júna o 9.00 na neverejnom zasadnutí.

 

img

 

Kočner je väzobne stíhaný v kauze takzvaných televíznych zmeniek za takmer 70 miliónov eur. O prepustenie z väzby už niekoľkokrát neúspešne žiadal. Prvé hlavné pojednávanie v kauze zmeniek malo byť 20. júna, ale preložili ho na 22. júla.

 

Na Mariana Kočnera a Pavla Ruska podala TV Markíza trestné oznámenie za údajné falšovanie cenných papierov a marenie spravodlivosti. Pravosť zmeniek súkromná televízia spochybňuje od začiatku sporu.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
barbora lučivjanská
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies