Ronie ťa rozpáli v novinke "S kým si", v ktorej pripomína iskru letnej lásky!

NETKY.SK • 15 Júl 2023, 15:00 • 2 min
Ronie ťa rozpáli v novinke "S kým si", v ktorej pripomína iskru letnej lásky!

Po absolútnom hite tohto leta, ktorý spojil veľké mená v songu “Let´s Go” odpovedá Ronie ďalšou letnou skladbou “S kým si”. Speváčka Ronie sa tak každou skladbou približuje k dlhoočakávanému albumu, ktorý uzrie hudobnú scénu už tento rok.

slovakia

left justify in out

Keď sa povie meno Ronie, vybavia sa hity ako “2004, Lonely, Aaliyah, V Búrke”. Skladby, ktoré sú inšpirované baladami z obdobia 2000s rokov čoskoro dostanú aj ucelenú podobu v zhmotnenom albume. Tentokrát v refréne skladby (lonely nights) nájdeme aj odkaz na jej staršiu skladbu “Lonely”, na ktorej jej hosťuje Dominika Mirgová. Samotný track sa nesie v štýle Latin pop, ktorý tanečné dotvárajú Zuzana Sluková, spoluchoreografka na tomto klipe a je členkou známej skupiny LADYLICIOUS, Kristína Bekeová, Nikola Kvetková, Lenka Klimentová.


“So Zuzkou spolupracujem od klipu 2004 a neviem si ju vynachváliť máme veľmi podobné zmýšľanie, dokonca toto je už druhý videoklip, kde sme spoločne tvorili finálnu choreografiu. Baví ma tento proces tvorby. Tentokrát som klipom aj tancom chcela vystihnúť emócie z leta a letnej lásky. Je tam cítiť túžba, vášeň, aj napätie. Presne o tom je aj pesnička s kým si. O iskre medzi dvoma ľuďmi, ktorí sa nejako stále míňajú no cítia to napätie medzi nimi. Všetci sme si týmito pocitmi prešli, niektorí aj prechádzajú. Ten pocit napätia, keď ešte nevieš na čom si. Presne o tomto to celé je :)," hovorí Ronie. 

Okrem hercov má speváčka v klipe aj svojich najbližších kamarátov, kde atmosféru dotvára ľadové osvieženie Mrož, ktorú Ronie predstavila po vizuálnej stránke od jedného z najuznávanejších režisérov hudobných klipov, Martina Miku z Illuminate. Nanuky, ktoré pozná každý z nás, je práve vo svojej bezlaktózovej a vegetariánskej podobe pre Ronie to najlepšie letné osvieženie, keďže len nedávno riešila opäť, že cez leto také niečo chýba. O hudobnú produkciu a mix master sa postaral jej dvorný hitmaker Maxo Šrámek. twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Interny redaktor
Jana Trellová, Foto: Patrik Velich
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies