Robert Kaliňák: Premiér by sa mal vrátiť do práce na prelome júna a júla

NETKY.SK • 26 Jún 2024, 13:12 • 2 min
Robert Kaliňák: Premiér by sa mal vrátiť do práce na prelome júna a júla

BRATISLAVA - V zásade rehabilitácia pokračuje. V niektorých okolnostiach je priebeh uspokojivý, v niektorých okolnostiach je to komplikovanejšie, uviedol minister obrany SR Robert Kaliňák.

slovakia

left justify in out

Rehabilitácia premiéra Roberta Fica po májovom atentáte pokračuje. Stále platí predpoklad, že sa do práce vráti na prelome júna a júla. V stredu o tom informoval minister obrany Robert Kaliňák.

"V zásade rehabilitácia pokračuje. V niektorých okolnostiach je priebeh uspokojivý, v niektorých okolnostiach je to komplikovanejšie. To zranenie nebolo jednoduché a návrat do žiadaného 100-percentného stavu proste chvíľu trvá," uviedol.

Stále podľa jeho slov platí premiérov predpoklad, že by sa mohol do práce vrátiť na prelome júna a júla. "To znamená niekedy tento alebo budúci týždeň by sa s nami mohol nejakým spôsobom vidieť," dodal. Nemyslí si, že Fico bude viesť najbližšie výjazdové rokovanie vlády, ktoré sa má uskutočniť 3. júla v Zákamennom.

Premiéra postrelili po výjazdovom rokovaní vlády v Handlovej 15. mája. Streľbou zblízka mu páchateľ činu spôsobil viaceré vážne zranenia.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Viktória Gromová
Zdroj: teraz.sk, Foto: kronikaonline.ro
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies