Pozrite si, čomu sa venuje exminister školstva Peter Plavčan, po odchode z funkcie

NETKY.SK • 12 December 2017, 13:46 • 2 min
Pozrite si, čomu sa venuje exminister školstva Peter Plavčan, po odchode z funkcie

BRATISLAVA - Bývalý minister školstva Peter Plavčan pôsobí na Pedagogickej fakulte Univerzity Komenského (PdF UK) v Bratislave.

slovakia

left justify in out

Podľa slov dekanky PdF UK v Bratislave Alice Vančovej je exminister rezortu školstva zamestnancom PdF UK viac ako mesiac a jeho pracovný pomer bol založený štandardným spôsobom po 1. novembri.

 

„Pôsobí na katedre pedagogiky a sociálnej pedagogiky ako vysokoškolský učiteľ - interný zamestnanec. Jeho pracovné povinnosti sú zosúladené s príslušnými ustanoveniami zákona o vysokých školách. Medzi jeho pracovné povinnosti patrí okrem iného vedenie prednášok a seminárov, vedenie a oponovanie záverečných prác študentov, hodnotenie študentov vrátane skúšania na štátnych skúškach, vedenie doktorandov či tvorba študijných materiálov. V rámci pedagogickej, výskumnej a publikačnej činnosti sa v súlade so svojím odborným profilom venuje problematike školského manažmentu a riadenia, vzdelávacích politík, metodologických otázok, legislatívnych noriem súvisiacich so vzdelávacími systémami, ekonomických otázok súvisiacich so školskými systémami a problematike komparácie vzdelávacích systémov. Profesor Plavčan pôsobil na katedre pedagogiky a sociálnej pedagogiky našej fakulty aj v minulosti, spolupracoval s viacerými pracoviskami fakulty v rámci vedecko-výskumnej činnosti, rovnako bol v minulosti členom vedeckej rady fakulty." Agentúru SITA informovala odborná referentka z Oddelenie vzťahov s verejnosťou UK v Bratislave Zdenka Schwarzová.


Podľa fakultnej webovej stránky pôsobí na oddelení pedagogiky, kde sa vyučujú dva študijné programy, a to učiteľstvo pedagogiky a pedagogicko-psychologický základ učiteľstva.
 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Katarina Z.
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies