Nicki Minaj zaskočila organizátorov bratislavského koncertu: Má takéto požiadavky!

NETKY.SK • 14 Február 2019, 09:31 • 2 min
Nicki Minaj zaskočila organizátorov bratislavského koncertu: Má takéto požiadavky!

BRATISLAVA - Bratislavský koncert Nicki Minaj bude jedným z hudobných vrcholov roku 2019. Kráľovná rapu vystúpi na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v piatok 22. februára. Spolu s ňou vystúpi aj Juice WRLD a domáci zástupca Majk Spirit. Čo si však "rozkázala"?

slovakia

left justify in out

Veľké kytice bielych a ružových ruží, vonné sviečky, veľa sladkostí, ale aj chipsy a bezkofeínovú colu chce mať k dispozícii rapová kráľovná. Spolu s ňou do Bratislavy príde 110-členný sprievod v desiatich luxusných autobusoch. Techniku privezie 18 veľkých kamiónov. O celý koncert sa bude starať ďalších takmer 200 ľudí. Nicki Minaj si potrpí aj na svoju ochranu, strážiť ju a jej štáb bude takmer stovka pracovníkov bezpečnostnej služby.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Love love love🤩❤️#nickiminaj #onikatanyamaraj

Príspevok, ktorý zdieľa Nicki Minaj || Barbie (@barbieslae),

Šatňa samotnej speváčky bude vyzerať ako pre naozajstnú kráľovnú. Musí to byť veľká miestnosť pripravená a zariadená ako izba v päťhviezdičkovom hoteli. Požaduje v nej veľké zrkadlo, ale aj vaňu, množstvo čerstvých kvetov a vonných sviečok. Na relax chce mať k dispozícii kožený gauč a luxusné kreslá. Pripravená musí byť veľká chladnička s bezkofeínovou colou, veľa ovocia, slané chipsy, gumené medvedíky, lízatká a rôzne vitamíny.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

YAS👅💦#nickiminaj #onikatanyamaraj #onikamaraj

Príspevok, ktorý zdieľa Nicki Minaj || Barbie (@barbieslae),

Napriek tomu, že v rámci jej tímu príde aj jej osobný kuchár, ktorý pre ňu bude vyvárať dobroty, chce mať po ruke menu z fast foodov v Bratislave, aby si v prípade potreby mohla vybrať.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nicki Minaj😎💯❤️👍💋#nickiminaj #onikamaraj #onikatanyamaraj

Príspevok, ktorý zdieľa Nicki Minaj || Barbie (@barbieslae),twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Karnisova
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies