POZOR! Ikea musí stiahnuť z trhu túto nebezpečnú konvicu!

NETKY.SK • 8 Jún 2022, 11:18 • 2 min
POZOR! Ikea musí stiahnuť z trhu túto nebezpečnú konvicu!

BRATISLAVA - Obchodný dom IKEA sťahuje z predaja kanvicu Metallisk na prípravu espressa s bezpečnostným ventilom z nehrdzavejúcej ocele. Zároveň prosí všetkých zákazníkov, ktorí ju vlastnia, aby ju vrátili do obchodného domu, kde im budú vrátené peniaze.

slovakia

left justify in out

„Výrobok sťahujeme z predaja z dôvodu zvýšeného rizika prasknutia výrobku počas používania. Riziko sa zvýšilo po zmene materiálu a konštrukcie bezpečnostného ventilu, preto sú do stiahnutia z predaja zahrnuté len výrobky s bezpečnostným ventilom z nehrdzavejúcej ocele (striebornej/sivej farby)," priblížila koordinátorka komunikácie spoločnosti Lenka Kotlebová.

 

img

 

Dodala, že stiahnutie z predaja sa nedotkne žiadnych iných výrobkov z tohto produktového radu. Ide o kanvicu s objemom 0,4 litra (číslo výrobku 703.602.25), s dátumovými pečiatkami medzi 2040 a 2204 (rrtt).

 

 

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Nikoleta Preložníková
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies