Poplach v Prahe: Evakuovali niekoľko desiatok ľudí

NETKY.SK • 5 Máj 2019, 09:31 • 2 min
Poplach v Prahe: Evakuovali niekoľko desiatok ľudí

PRAHA - Deväťdesiat ľudí evakuovali v nedeľu ráno z izieb v jednom z pražských hotelov, v ktorého suteréne začala horieť práčka. Požiar sa však hasičom podarilo rýchle dostať pod kontrolu, píše internetová stránka televízie Nova.

slovakia

left justify in out

K hotelu na Ulici Jana Masaryka vyrazilo okolo 06.00 h až niekoľko jednotiek požiarnikov. "Z vyšších poschodí sme evakuovali 90 osôb pred budovu hotela. Neskôr sa hostia presunuli do hotelovej reštaurácie," informoval Novu šéf hasičov, komisár Martin Kavka.

 

obrazok

 

Požiar sa podarilo uhasiť v priebehu niekoľkých minút, spresňuje spravodajský server tn.nova.cz. Hostia sa mohli vrátiť do svojich izieb. "Po likvidácii požiaru bola evakuácia prerušená. Hasiči následne odvetrali suterén hotela," dodal Kavka.

 

Vďaka rýchlej akcii sa tak nikomu nič nestalo. Na miesto prišiel aj vyšetrovateľ, ktorého úlohou bude zistiť, prečo k požiaru došlo, približuje TV Nova.

 

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Jana Hupková
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies