Ozzy Osbourne zrušil celé európske turné

NETKY.SK • 30 Január 2019, 10:38 • 2 min
Ozzy Osbourne zrušil celé európske turné

BRATISLAVA - Anglický spevák Ozzy Osbourne musel pre chrípku napokon zrušiť celé európske turné.

slovakia

left justify in out

Sedemdesiatročný niekdajší líder legendárnych Black Sabbath to potvrdil deň po tom, ako informoval, že preložil prvé štyri koncerty v Dubline, Nottinghame, Manchestri a Newcastli.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

‪VIRGINIA!! Let’s go f*cking crazy!!‬ ‪Photo: @markweissguy ‬

Príspevok, ktorý zdieľa Ozzy Osbourne (@ozzyosbourne),

Interpret sa ospravedlnil fanúšikom a fanúšičkám, jeho sprievodnej kapele a tiež formácii Judas Priest, ktorá na turné pôsobí ako hosť. Dodal, že je zo vzniknutej situácie "úplne zničený". "Sľubujem, že turné s Judas Priest dokončím. Práve ho presúvame na začiatok septembra," uviedol Osbourne, ktorého podľa vlastných slov postihli chrípka a bronchitída. Rodák z birminghamského Astonu sa mal od 30. januára do 3. marca predstaviť v Írsku, Veľkej Británii, Nemecku, Švédsku, Fínsku, Švajčiarsku, Taliansku a Španielsku. Vlani v rámci No More Tours II navštívil napríklad aj Prahu či Krakov. Na pódium sa plánuje vrátiť 9. marca v Austrálii.

 


John Michael „Ozzy“ Osbourne sa preslávil ako spevák spomínanej heavymetalovej kapely Black Sabbath, ktorá vznikla v roku 1968 v Birminghame. Po vydaní ôsmeho albumu Never Say Die! (1978) ho však pre alkoholovú a drogovú závislosť zo skupiny vyhodili. Ďalšiu štúdiovku s Black Sabbath vydal až v roku 2013. Nahrávka, ktorá debutovala na prvej priečke UK Chartu, má názov 13. Ako sólový umelec vydal jedenásť albumov, pričom zatiaľ posledný Scream uviedol na trh v júni 2010. Na konte má tiež niekoľko koncertných záznamov, kompilácií alebo EP nahrávok. Hudobník, ktorý spolu so svojou rodinou účinkoval v reality šou Osbournovci (2002 - 2005), získal množstvo ocenení. V roku 2006 ho ako člena Black Sabbath uviedli do Rock'n'rollovej siene slávy.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

at @TheOzzfest 2018 at @TheForum Photo: @RossHalfin

Príspevok, ktorý zdieľa Ozzy Osbourne (@ozzyosbourne),twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Karnisova
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies