Ozbrojený muž uniesol školský autobus v Riu de Janeiro

NETKY.SK • 5 September 2012, 11:14 • 2 min
Ozbrojený muž uniesol školský autobus v Riu de Janeiro

Ozbrojený muž uniesol školský autobus v Riu de Janeiro - Krimi Ozbrojený muž v brazílskom meste Rio de Janeiro, podozrivý z krádeže auta, uniesol autobus vezúci niekoľko detí na exkurziu a donútil šoféra, aby ho dopravil do neďalekého slumu. Informovala o

slovakia

left justify in out

imgOzbrojený muž v brazílskom meste Rio de Janeiro, podozrivý z krádeže auta, uniesol autobus vezúci niekoľko detí na exkurziu a donútil šoféra, aby ho dopravil do neďalekého slumu. Informovala o tom dnes mestská polícia.
      Podľa agentúry AP policajní predstavitelia spresnili, že muž a jeho komplic sa najprv snažili ukryť na štátnej klinike, kde zajali rukojemníčku. Táto žena bola ranená pri prestrelke medzi podozrivými a políciou. Nachádza sa vo vážnom stave, pričom jeden podozrivý utrpel strelné poranenie a neskôr zomrel.
      Polícia uviedla, že druhý podozrivý ušiel z kliniky, zajal autobus a nakoniec polícii unikol - deti nechal tak bez akýchkoľvek zranení.
      Vodič autobusu Marco Pereira uviedol pre miestne noviny Globo, že jeho najväčšou obavou bolo, aby sa autobus nedostal do prestrelky medzi podozrivým a políciou.

Zdroj: TASRtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies