NAKA zadržala v rámci akcie Koloseum 11 osôb

NETKY.SK • 9 Február 2023, 11:56 • 2 min
NAKA zadržala v rámci akcie Koloseum 11 osôb

Bratislava - Príslušníci Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) v rámci akcie Koloseum zadržali na Slovensku 11 osôb. Medzi zadržanými obvinenými osobami je aj príslušník Policajného zboru.

slovakia

left justify in out

Polícia o tom informuje na sociálnej sieti. Priblížila, že akciu vykonali na území Bratislavského a Trnavského kraja a bola zameraná na rozloženie zločineckej skupiny páchajúcej drogovú trestnú činnosť. Vykonaných bolo podľa nej viacero domových prehliadok a prehliadok iných priestorov.

 

"Niektoré zaisťovacie úkony boli na základe európskeho vyšetrovacieho príkazu vykonané v Rakúsku tamojšími policajnými orgánmi," uviedla polícia. Zároveň informovala, že zaistili omamné látky, vyššiu finančnú hotovosť, nosiče dát a iné stopy, ktoré budú podrobené znaleckému skúmaniu.

 

Polícia získala informácie, že jedna z obvinených osôb sa nachádza na území Srbska. "Sudca Špecializovaného trestného súdu v tejto súvislosti vydal medzinárodný zatýkací rozkaz a vo veľmi krátkom čase došlo k zatknutiu obvinenej osoby," doplnila. Podotkla, že v predmetnej veci naďalej prebiehajú úkony prípravného konania.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Miroslav Rimaszombati
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies