Bol rád, že si objednal naozaj lacný iPhone, no radosť skončila, keď mu prišiel domov stôl

NETKY.SK • 30 Marec 2021, 08:28 • 2 min
Bol rád, že si objednal naozaj lacný iPhone, no radosť skončila, keď mu prišiel domov stôl

Táto objednávka mala naozaj veľmi nečakané rozuzlenie.

slovakia

left justify in out

Určite to poznáte. Nakupovanie cez internet je niekedy naozaj obrovské dobrodružstvo a človek si v dnešnej dobe už nemôže byť ničím istý a už vôbec nie tým, či mu príde presne taký produkt, aký si objednal. Ako píše portál Unilad, niečo veľmi podobné sa stalo aj tínedžerovi z Thajska, ktorý na internete narazil na naozaj výhodne ponúkaný iPhone na Instagrame. 

 

 

Jediné, čo mladíkovi vyrazilo dych, bola prekvapivo vysoká cena za prepravu. Cena za samotný iPhone bola viac než priaznivá, takže neváhal a mobilný telefón okamžite objednal. Keď mu však telefón dorazil, ostal poriadne šokovaný. 

 

Uverejnil používateľ เอาไปแบ่งกันดู Sobota 13. marca 2021

 

 

Okamžite ako videl obrovskú kartónovú krabicu, ktorá sa ani náhodou nezhodovala s rozmermi klasického iPhonu, tak tušil, že tu niečo nesedí. Krabicu otvoril a zistil, že si v skutočnosti neobjednal produkt od Apple, ale len veľký stôl v tvare spomínaného telefónu. Mladý muž vzal celú situáciu s humorom a tvrdil, že celé nedorozumenie je jeho vina, keďže produkt objednal bez toho, aby si lepšie prečítal charakteristiku. Nevieme, či stôl vrátil, ale my v redakcii by sme mu určite našli skvelé využitie. 

 

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Nikoleta Preložníková
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies