Nocadeň oslávi v roku 2017 dvadsať rokov na hudobnej scéne

NETKY.SK • 1 Január 2017, 10:20 • 2 min
Nocadeň oslávi v roku 2017 dvadsať rokov na hudobnej scéne

BRATISLAVA - Slovenská skupina Nocadeň oslávi v roku 2017 dvadsať rokov na hudobnej scéne. Tento čas by podľa vlastných slov radi zrekapitulovali výberovkou.

slovakia

left justify in out

„Radi by sme vydali výberový album, na ktorý by sme zaradili aj nejaké nové pesničky, na ktorých už usilovne pracujeme. Aj cez sviatky sme trávili veľa času v štúdiu. Opäť sme si prizvali spolupracovníkov, ktorí s nami robili aj na úspešnom albume Pozemskí astronauti, za ktorý sme v polovici decembra dostali Zlatú platňu. Takže sme skutočne dobre motivovaní a veríme, že sa to odrazí aj v nových pesničkách,“ povedal v rozhovore pre agentúru SITA Rasťo Kopina.


Za dvadsať rokov v hudobnom biznise sa vraj v kapele nevytratila vášeň pre hudbu. „Som za to veľmi rád, lebo to je veľmi podstatné. Hudbu stále bezvýhradne milujeme a stále máme chuť tvoriť nové pesničky. Za tie roky sme sa možno naučili zopár trikov, ale dôležité je, že máme stále chuť objavovať aj nové veci,“ poznamenal Kopina. „To, čo je pre nás typické, zostane však zachované. Našu hudobnú DNA bude v nových pesničkách určite poznať. Je to skôr o detailoch, teda ako tie nové skladby oblečieme. Latex a koža by mohli byť zaujímavá kombinácia,“ poznamenal spevák.

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky

Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies