Na TOPFESTe na Zelenej vode odpáli najväčšie hity úspešná česká kapela Mirai, ktorá sa teší na slovenské dievčatá!

NETKY.SK • 7 Jún 2023, 13:30 • 2 min
Na TOPFESTe na Zelenej vode odpáli najväčšie hity úspešná česká kapela Mirai, ktorá sa teší na slovenské dievčatá!

K 20-temu výročiu festivalu TOPFEST príde zablahoželať najpopulárnejšia česká kapela Mirai. Chalani aktuálne valcujú Českú republiku a tešia sa na slovenských fanúšikov na Zelenú Vodu v Novom Meste nad Váhom. Okrem Mirai to na festivale 30. júna až 1. júla odpáli melodický metalcore headliner zo Spojeného Kráľovstva Bullet For My Valentine, kanadské rockové trio Danko Jones či KISS Forever Band z Maďarska. Stretneme sa vo fantastickom areáli na Zelenej vode!

slovakia

left justify in out

img

 

Kapela Mirai zažíva v poslednom období mega jazdu hudobným svetom. Partia z Frídku - Místku dvakrát vypredala O2 arénu, ohlásila Arena tour po českých hokejových halách a absolvovala úspešné slovenské turné. Energický rozjazd letnej koncertnej sezóny odštartujú na festivale TOPFEST 30. júna až 1. júla na Zelenej vode.

 

„Tešíme sa na slovenské dievčatá a na TOPFEST. Ľudia nás tu nepoznajú tak, ako v Českej republike, tak sa tešíme, ako nás budú postupne spoznávať. Tie poznávačky a začiatky sú vždy najkrajšie. Na festivale zahráme naše najväčšie hitosaury – tak voláme naše najväčšie hity. Nebudú chýbať Když nemůžeš, tak přidej, Vedle tebe usínám či Chci tančit,“ hovorí s úsmevom frontman kapely Mirai Navrátil.

 

img

 

Štvorica Mirai Navrátil, Šimon Bílý, Michal Stulík a Tomáš Javůrek sa už na festivalovú sezónu pripravuje. Aktuálne Mirai pracujú na svojom novom, v poradí štvrtom albume, ktorý boli nahrávať v Berlíne. V Bratislave raz plánujú vypredať Incheba Arénu. Slovenských fanúšikov si totiž zamilovali.

 

„Tešíme sa, že fanúšikovia nám budú teraz na festivaloch úplne blízko. Zvažujeme, že odpálime aj nejaké slovenské hity – Haberu či Žbirku, aby si mohli všetci zaspievať. Dvaja z nás máme dokonca aj korene a rodinu na Slovensku, tak ich všetkých zdravíme. Tešíme sa na slovenské fanynky, dúfam, že prídu na TOPFEST,“ prezradil basgitarista Michal Stulík.

 

20-te výročie TOPFESTu oslávi TOPFEST dvoma zahraničným menami. Kapelou Danko Jones a headlinerom zo Spojeného Kráľovstva Bullet For My Valentine. Na TOPFESTe zahrajú aj kapely HEX, Heľenine oči, Slobodná Európa, StresPez, Smola a Hrušky, Signum Regis, Stercore či AYA. Z Česka sa predstavia populárni Mirai, rocková Doga či Alkehol. Z Maďarska pricestujú a skvelú show odpália KISS Forever Band. Nebude chýbať ani DJ, ktorý bude návštevníkov zabávať do skorého rána. Zelená voda ponúka fantastickú atmosféru a letné zážitky. Voda na kúpanie bude pre verejnosť sprístupnená od 8:00 do 20:00 hodiny. Pre návštevníkov si TOPFEST pripravil rôzne atrakcie, kolotoče a pestrú gastrozónu. Čajovňa Slnovrat z Piešťan si pre návštevníkov pripravila perfektné čaje a vodné fajky.

 

img

 

Príďte zažiť dokonalú festivalovú atmosféru na TOPFEST 30.6. až 1.6. 2023 na Zelenej vode v Novom Meste nad Váhom. Vstupenky sú dostupné v sieti Ticketportal.

 

Deti do 10 rokov majú vstup na festival zdarma len po predložení príslušného dokladu. ZŤP, Imobilný majú zľavu 50% a predaj vstupenky je iba na mieste. Vstupenka platí na oba festivalové dni, a to po predložení príslušného preukazu. Na sprievodcu sa zľava nevzťahuje. Všetky informácie nájdete na www.topfest.sk.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Interny redaktor
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies