Na opatrovníctve Jacksonových detí sa bude podieľať ich bratranec

NETKY.SK • 23 August 2012, 07:07 • 2 min
Na opatrovníctve Jacksonových detí sa bude podieľať ich bratranec

Na opatrovníctve Jacksonových detí sa bude podieľať ich bratranec - Celebrity Súd v americkom Los Angeles rozhodol, že na opatrovníctve troch detí Michaela Jacksona sa bude spolupodieľať ich 34-ročný bratranec TJ Jackson, uviedla v noci nadnes tlačová age

slovakia

left justify in out

img

Súd v americkom Los Angeles rozhodol, že na opatrovníctve troch detí Michaela Jacksona sa bude spolupodieľať ich 34-ročný bratranec TJ Jackson, uviedla v noci nadnes tlačová agentúra DPA.

Jacksonove deti - Prince (15), Paris (14) a Blanket (10) - boli po otcovej smrti (jún 2009) výlučne v opatere starej mamy Katherine (82), ktorá sa o ne podľa úradov vynikajúco starala. Už dlho jej pomáhal TJ Jackson aj bez toho, aby mal za deti právnu zodpovednosť.

Sudca Mitchell Beckloff v stredu rozhodol o spoluporučníctve TJ Jacksona po trpkom rodinnom spore, keď sa niektorí členovia rodiny snažili o odloženie verdiktu.

Pri rozhodovaní sudcu zavážilo, že deti súhlasili s rozdelením opatrovníctva. Nezávislé preverovanie tiež ukázalo, že majú k TJ Jacksonovi veľmi silný a dobrý vzťah.

Zdroj: TASRtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies