Na Hlavnú stanicu v Bratislave nebudú v sobotu niekoľko hodín premávať električky

NETKY.SK • 15 Február 2019, 15:12 • 2 min
Na Hlavnú stanicu v Bratislave nebudú v sobotu niekoľko hodín premávať električky

BRATISLAVA - Na Štefanovičovej ulici v Bratislave budú v sobotu (16. 2.) od 07.30 h do 16.00 h orezávať stromy. V tom čase bude preto vylúčená premávka električiek v úseku Imricha Karvaša - Hlavná stanica a nahradená autobusovou linkou X1.

slovakia

left justify in out

Výluka električiek sa dotkne liniek 1 a 2. Informuje o tom Dopravný podnik Bratislava na svojej webovej stránke. Na náhradnej linke X1 bude jazdiť kĺbový autobus po okružnej trase Hlavná stanica, Šancová, Račianske mýto, Radlinského, Blumentál, Imricha Karvaša, Námestie slobody, Hodžovo námestie, Štefánikova a Hlavná stanica.

 

Autobus obslúži zastávky Hlavná stanica (nástupište ako linka 93), zastávky Námestie F. Liszta, Blumentál, STU (ako linka 31, 39, 94) a Hlavná stanica (výstupište ako linka 93). Premávať bude v intervale desať minút. Prestup cestujúcich medzi električkovými linkami 1 a 2 a náhradnou autobusovou linkou X1 bude realizovaný na zastávke Blumentál (smer STU).

 

img

 

Počas výluky bude električková linka 1 jazdiť zo smeru Jungmannova od zastávky Vysoká po trase Radlinského, Blumentál a pokračovať po trase linky 2 smer Železničná stanica (ŽST) Nové Mesto. Linka neobslúži zastávky STU, Úrad vlády SR, Nám. F. Liszta a Hlavná stanica.

 

Električková linka 2 zo smeru ŽST Nové Mesto ukončí jazdu na zastávke Blumentál a bude pokračovať ako linka 1 smer Jungmannova. Neobslúži zastávky STU, Úrad vlády SR, Nám. F. Liszta a Hlavná stanica.

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
barbora lučivjanská
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies