Na diaľničnom privádzači v Trenčíne sa včera večer stala dopravná nehoda. Čo ju spôsobilo?

NETKY.SK • 21 Marec 2024, 13:00 • 2 min
Na diaľničnom privádzači v Trenčíne sa včera večer stala dopravná nehoda. Čo ju spôsobilo?

V stredu 20. marca, krátko pred šiestou hodinou podvečer bola ohlásená dopravná nehoda dvoch osobných motorových vozidiel s následným požiarom jedného z vozidiel. Udalosť sa stala na mostnom objekte cesty č. I/61B, diaľničného privádzača v meste Trenčín.

slovakia

left justify in out

Na miesto udalosti boli vyslaní šiesti príslušníci Hasičského a záchranného zboru z Trenčína s tromi zásahovými vozidlami.

Po príchode hasičov na ohlásené miesto bolo prieskumom zistené, že štyria účastníci dopravnej nehody sa bez viditeľných zranení nachádzali mimo postihnutých automobilov, pričom jedno z vozidiel bolo zasiahnuté požiarom, ktorý bol v pokročilej fáze horenia.

Dvaja príslušníci HaZZ zasahujúci v dýchacích prístrojoch nasadili za účelom likvidácie požiaru jeden hasebný prúd s použitím peny. Počas hasebných prác bola cesta v danom úseku uzavretá v oboch smeroch. Ďalší hasiči – zdravotní záchranári HaZZ preverili zdravotný stav všetkých účastníkov a osobám poskytli predlekársku prvú pomoc. Na miesto udalosti sa postupne dostavili dve posádky ZZS, ktoré v súčinnosti s hasičmi ošetrili jednu zranenú osobu, ktorá bola následne transportovaná na ďalšie ošetrenie do nemocnice.

Počas zásahu vykonali príslušníci Hasičského a záchranného zboru požiarno-bezpečnostné opatrenia a pomocou termovíznej kamery požiarisko na záver skontrolovali.

Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Barbora Šimkaninová
Zdroj/Foto: Ministerstvo vnútra SR
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies