Motocyklové preteky na ostrove Man si vyžiadali ďalšiu obeť

NETKY.SK • 07.06 • Čítanie 2 min

DOUGLAS - Motocyklové preteky na ostrove Man si vyžiadali ďalší ľudský život. Organizátori pretekov oznámili, že v noci na stredu zomrel v dôsledku havárie španielsky jazdec Raul Torras Martinez. Je to už 267. úmrtie v histórii podujatia Isle of Man TT.

slovakia

left justify in out

Slávne motocyklové preteky na ostrove Man si vyžiadali ďalší ľudský život. Organizátori Tourist Trophy oznámili, že v noci na stredu zomrel v dôsledku havárie španielsky jazdec Raul Torras Martinez.

 

Štyridsaťšesťročný Torras mal nehodu v záverečnom kole pretekov kategórie supertwin. Pritom patril medzi skúsených jazdcov, na 60-kilometrovom okruhu pravidelne štartoval od roku 2017. Odvtedy absolvoval 21 súťaží v rámci Isle of Man TT.

 

V predchádzajúcich utorkových pretekoch triedy superstock vytvoril španielsky traťový rekord, uviedol The Guardian. Je to už 267. úmrtie v histórii podujatia. Motocyklové preteky na ostrove Man sa konajú od roku 1907 a sú považované za najnebezpečnejšie na svete.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Nemček Marek

Jeseň
JESEŇ SKONČÍ O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona