Most pri Iliašovciach sa na druhýkrát podarilo zbúrať

NETKY.SK • 15 November 2012, 12:37 • 2 min
Most pri Iliašovciach sa na druhýkrát podarilo zbúrať

Most pri Iliašovciach sa na druhýkrát podarilo zbúrať - Zaujímavosti Poškodenú časť diaľničného mosta vo výstavbe pri Iliašovciach v okrese Spišská Nová Ves sa na druhý pokus podarilo odstrelom zbúrať. Prvýkrát most výbuchu odolal.

slovakia

left justify in out

img

Poškodenú časť diaľničného mosta vo výstavbe pri Iliašovciach v okrese Spišská Nová Ves sa na druhý pokus podarilo odstrelom zbúrať. Prvýkrát most výbuchu odolal.

Rozostavanú časť mosta sa pokúsili odstreliť už 13. novembra. "Vrchná časť sa nadvihla, ale nespadlo to, a všetko ostalo na pôvodnom mieste. Bola to dosť silná rana," objasnil vtedy pre TASR svedok odstrelu. Hovorca ministerstva dopravy Martin Kóňa pripomenul, že pri odstraňovaní sa dbá na to, aby sa čo najmenej poškodili tie časti stavby, ktoré pôvodná nehoda nepoškodila. Nesmie tiež dôjsť k znehodnoteniu dôkazového materiálu.

Rozostavaný most sa zrútil v piatok 2. novembra a vyžiadal si smrť štyroch ľudí.

Zdroj: TASRtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies