Moderátorská dvojica Lenka Šóošová a Roman Juraško majú veľký dôvod na oslavu

NETKY.SK • 16 Január 2022, 19:00 • 2 min
Moderátorská dvojica Lenka Šóošová a Roman Juraško majú veľký dôvod na oslavu

Vždy dobre naladená moderátorská dvojica Lenka Šóošová (44) a Roman Juraško (41) tvoria pár pred kamerami už 17 rokov.

slovakia

left justify in out

Lenka a Roman sú medzi divákmi veľmi obľúbenou moderátorskou dvojicou na obrazovkách Markízy v relácii Teleráno. Hneď v úvode ich výročného Telerána sa Lenka a Roman s divákmi podelili o informáciu, že oslavujú 17. výročie svojho úplne prvého spoločného vysielania. „Vidíš, ako ten čas beží,” poznamenal Roman, ktorý sa spoločne s kolegyňou neubránil smiechu, keď sa na obrazovkách objavila archívna fotografia.

 

img

 

Práve pri tejto príležitosti im kolegovia pripravili dojímavé prekvapenie v podobe video prezentácie ich naj momentov z uplynulých rokov. „Ďakujeme za prekvapenie našim kolegom. Muselo zabrať veľmi veľa času nájsť všetky tie materiály,“ reagoval Roman. Lenka so slzami v očiach neskrývala dojatie a poznamenala: „Fakt ma to dojalo. Ďakujeme vám všetkým.”

 

 

Je na nich vidno, že sú veľmi zohratí nielen v pracovnom, ale aj v súkromnom živote.  Aj my z našej redakcie im prajeme, nech im to takto spolu funguje aj naďalej.

 

Možno vás zaujme: Kino Lumiére sa otvára divákom, pokračujú aj projekcie vo virtuálnej kinosáletwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Johny domansky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies