Jozef OKLAMČÁK delegoval na MISS INTERCONTINENTAL 2O23 II.VICEMISS SLOVENSKO 2O23 Sonju Kopčanovú

NETKY.SK • 4 December 2023, 17:0 • 2 min
Jozef OKLAMČÁK delegoval na MISS INTERCONTINENTAL 2O23 II.VICEMISS SLOVENSKO 2O23 Sonju Kopčanovú

SHARM EL SHEIKH - Podľa informácie na Facebooku a Instagrame známeho odborníka na ženskú krásu Jozefa OKLAMČÁKA, v týchto dňoch delegoval na svetovú súťaž krásy MISS INTERCONTINENTAL 2O23 II. VICEMISS SLOVENSKO 2O23 Sonju Kopčanovú.

Otvoriť časovú os

slovakia

left justify in out

Sonja uspela v júni tohto roku na  MISS SLOVENSKO, ktorú už tradične organizovali LGM, OKLAMČÁK PRODUCTION a TV JOJ.  Svetová súťaž MISS INTERCONTINENTAL 2O23 sa koná v EGYPTE v prímorskej oblasti Sharm El Sheikh.

Ako nám povedal zakladateľ a spoluorganizátor, v súčasnosti v SR , už jedinej oficiálnej sútaže krásy MISS SLOVENSKO Jozef OKLAMČÁK: "MISS INTERCONTINENTAL je to súťaž krásy, ktorá má už vyše 50 ročnú tradíciu a patrí medzi TOP 5 najprestížnejších súťaží miss vo svete. A musím povedať, že je to jediná svetová súťaž krásy, kde sa naša slovenská delegátka zo sútaže MISS SLOVENSKO, dostala do TOP 3. Bola to Laura Longaverová MISS SLOVENSKO 2014, ktorá získala titul II. VICEMISS INTERCONTINENTAL 2018 a zároveň sa stala najkrajšou EURÓPANKOU 2018 tejto súťaže."

 

Podľa našich informácií, finále sútaže MISS INTERCONTINENTAL 2O23 sa bude konať 15. decembra, tak držme palce našej slovenskej delegátke, aby dosiahla čo najlepšie umiestnenie. O tom, ako skončila, Vás budeme prostredníctvom nášho portálu informovať.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Marek Nemček
Zdroj: Facebook a Instagram Jozef Oklamčák, Foto: Facebook a Instagram Jozef Oklamčák

Netky
JAR JE TU O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona