Je rozhodnuté! Slovensko bude hrať kvalifikačné zápasy s Chorvátskom a Walesom na štadióne v Trnave

NETKY.SK • 13 Jún 2019, 16:04 • 2 min
Je rozhodnuté! Slovensko bude hrať kvalifikačné zápasy s Chorvátskom a Walesom na štadióne v Trnave

BRATISLAVA - Slovenská futbalová reprezentácia odohrá domáce stretnutia kvalifikácie EURO 2020 s Chorvátskom (6. septembra o 20.45) a Walesom (10. októbra o 20.45) na Štadióne Antona Malatinského v Trnave.

slovakia

left justify in out

Európska futbalová únia (UEFA) poslala na Slovensko oficiálnu správu z májovej obhliadky Národného futbalového štadióna na bratislavskom Tehelnom poli. V nej sa vyjadruje, že dosiaľ nebolo splnených viacero technických požiadaviek z podmienok na udelenie kategórie 4.

 

img

 

Zároveň dôrazne odporučila odohrať pred akýmkoľvek kvalifikačným zápasom na takomto štadióne aspoň jeden skúšobný duel za účelom otestovania a doladenia organizačných a bezpečnostných opatrení, ako aj technického zabezpečenia, ktoré by malo byť spojené s organizáciou zápasov na najvyššej úrovni. "Je to bežná prax aj v iných krajinách Európy," konštatoval SFZ v oficiálnom stanovisku na svojom webe.

 

img

 

Online predaj lístkov na zápas s Chorvátskom bude spustený 1. augusta. Prvá kategória lístkov bude dostupná za 52 eur, druhá za 28. 

 

 

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
lukas cief
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies