Jaroslav Naď podáva trestné oznámenie na Mariana Kotlebu a Milana Mazureka!

NETKY.SK • 10 Október 2021, 14:20 • 3 min
Jaroslav Naď podáva trestné oznámenie na Mariana Kotlebu a Milana Mazureka!

BRATISLAVA - Čo zase vyvedli Marian Kotleba a Milan Mazurek? Jaroslav Naď sa rozhodol skoncovať s ich "klamstvami".

slovakia

left justify in out

img

 

Naď avizoval podanie trestného oznámenia na predsedu ĽSNS Mariana Kotlebu a člena mimoparlamentnej Republiky Milana Mazureka v súvislosti so zámerným šírením poplašnej správy. Informoval o tom na sociálnej sieti.

 

 

Prečítajte si: Štefan Harabin si môže vydýchnuť! Zrušili mu obvinenie za to, že verejne vyzýval na nenosenie rúšok

 

Naď odmieta vyjadrenia Kotlebu a Mazureka k projektu Mobilného monitorovacieho systému pre ochranu izolovaných a rizikových skupín obyvateľstva pred šírením vírusových ochorení (MOVIR). "Rázne odmietam tieto klamstvá a poškodzovanie dobrého mena Ozbrojených síl Slovenskej republiky. Politika zastrašovania je absolútne dno zúfalstva a slabosti," uviedol s tým, že v najbližších dňoch plánuje vo veci podať trestné oznámenie, ktoré je aktuálne pripravované.

 

 

Mazurek a Kotleba v sobotu 9.10. na sociálnej sieti zverejnili video, v ktorom o projekte MOVIR hovoria ako o prostriedku vlády na zavádzanie totality.

 

 

Milan Mazurek už stihol reagovať na sociálnej sieti. "Estrogénový minister obrany SR dostal jeden zo svojich záchvatov a ide na mňa podať trestné oznámenie, pretože som zverejnil informácie o chorom a totalitnom projekte MOVIR, na ktorom pracuje Technická univerzita v Košiciach. Som nesmierne rád, že Naď nevie udržať svoje dámske hormóny na uzde a vďaka jeho počinu sa o tomto odpornom projekte môže dozvedieť celé Slovensko. Ľudia si zaslúžia vedieť pravdu."

 

 




twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Kristýna Peštová
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies