INEKAFE valcujú so skladbou Otázka za milión slovenské rádiá a tešia sa na letné festivaly!

NETKY.SK • 24 Jún 2024, 15:29 • 3 min
INEKAFE valcujú so skladbou Otázka za milión slovenské rádiá a tešia sa na letné festivaly!

Skupina INEKAFE sa teší z úspechu jej novinky! Skladba Otázka za milión je druhou najhranejšou piesňou v slovenskom éteri a po mesiaci od zverejnenia má na Youtube vyše 400 tisíc vzhliadnutí. Pieseň si spievajú fanúšikovia na koncertoch a budú si ju môcť užiť aj na letných festivaloch!

slovakia

left justify in out

INEKAFE sú na scéne 30 rokov a ich hity si spievajú už dve generácie fanúšikov. Aktuálne bodujú s novou skladbou Otázka za milión. Autorom hudby aj textu novej skladby je líder kapely Vratko Rohoň.

Otázka za milión je druhou najhranejšou piesňou v slovenskom éteri a má 400 tisíc vzhliadnutí na Youtube. Veľmi sa z toho tešíme. Aktuálne beží sezóna festivalov, tak hráme na plné obrátky. Dva koncerty za deň sa pomaly stávajú pravidlom. Super je, že ľudia na singel reagujú už aj naživo, videjká z koncertov môžu sledovať na našich sociálnych sieťach. Je úžasné, ako skladbu ľudia spievajú pri tisícových návštevnostiach,“ vysvetľuje líder kapely Vratko Rohoň.

Na platforme Spotify je Otázka za milión treťou najobľúbenejšou spomedzi všetkých skladieb INEKAFE. Predbehla dokonca hity ako Spomienky na budúcnosť alebo Záverečná.  

Kamaráti aj rôzni fanúšikovia nám posielajú reakcie, že nová pieseň sa im naozaj páči. Skvelé sú aj komentáre na sociálnych sieťach. Toto sme prežívali pred 20-timi rokmi so skladbami Ráno alebo Spomienky na budúcnosť a teraz opäť s Otázkou milión,“ teší sa Vratko

Otázka za milión má aj skvelý klip, ktorý je najdlhšie vznikajúcim klipom v histórii kapely! Tomáš a Lukáš Ferencovci v ňom použili špeciálne efekty aj automobilového veterána, ktorý má v klipoch INEKAFE tradičné miesto. Kapela v zložení Vratko Rohoň, bubeník Dodo Praženec, basgitarista Vlado Bis a gitarista Tadeáš Laššák si teraz užíva koncertné leto a chystá sa na budúcoročné oslavy 30 výročia na scéne.    

INEKAFE vydali od svojho vzniku v roku 1995 už 15 hudobných nosičov - 7 radových albumov, v prvopočiatkoch ešte dva demo albumy, ktoré neskôr vyšli ako jeden oficiálny album, dva výberové best of albumy, jeden cover album, jedno DVD a jedno DVD/CD -  v státisícových nákladoch. Do éteru vypustili takmer 40 úspešných singlov, ktoré milujú už dve generácie fanúšikov. Všetky informácie o INEKAFE.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Nora Krchňáková
NK Factory, Zdroj foto: INEKAFE
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies