Hamilton na tréningu havaroval, verí však, že naposledy

NETKY.SK • 8 Október 2010, 12:14 • 2 min
Hamilton na tréningu havaroval, verí však, že naposledy

Hamilton na tréningu havaroval, verí však, že naposledy

slovakia

left justify in out

img

Britský pilot stajne McLaren Lewis Hamilton na piatkovom tréningu pred Veľkou cenou Japonska havaroval. Majster sveta z roku 2008 však dúfa, že týmto sa jeho smola v tohtoročnom seriáli F1 už vyčerpala.
      Hamilton narazil na tréningu na okruhu Suzuka do bariéry z pneumatík. Následne vynechal polovicu z prvého 90-minútového tréningu a z popoludňajšieho išiel len osem minút, keď sa mu mechanici snažili čo najskôr dať dohromady monopost. "Asi som na to príliš tlačil," uviedol po tréningu Hamilton, podľa ktorého možno kolíziu s bariériou zapríčinil aj klzký povrch.
      Hamilton nedokončil tri zo svojich posledných štyroch pretekov F1 a verí, že to bola všetka jeho smola. "Hovorí sa, že nešťastie prichádza v trojke. Tak dúfam, že toto je ten prípad a už pre mňa skončilo," uviedol s nádejou mladý Brit.
      V sobotu čaká jazdcov kvalifikácia, na Suzuke však má opäť pršať, takže suchého povrchu sa Hamilton nedočká. Štyri preteky pred koncom sezóny je Brit na treťom mieste, na vedúceho Austrálčana Marka Webbera z Red Bullu stráca 20 bodov.

Zdroj: TASR/Reuterstwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky

Netky
JAR JE TU O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona