Gisele Bündchen sa naučila angličtinu vďaka skupine Boyz II Men

NETKY.SK • 27 Január 2019, 12:01 • 2 min
Gisele Bündchen sa naučila angličtinu vďaka skupine Boyz II Men

BRATISLAVA - Brazílska modelka a herečka Gisele Bündchen sa naučila angličtinu vďaka americkej skupine Boyz II Men.

slovakia

left justify in out

Tridsaťosemročná manželka športovca Toma Bradyho to prezradila v projekte Carpool Karaoke, kde sa strela s členmi formácie. "Presťahovala som sa do New Yorku, keď som mala 16 rokov. Nevedela som povedať po anglicky ani slovo. Moja sestra mi dala kazetu, ktorú pre mňa nahrala. Na jednej strane boli Boyz II Men a na druhej Mariah (Carey, pozn. red.). Celý deň som mala so sebou walkman. Chcela som sa jednoducho naučiť po anglicky. Musím povedať, že vy ste boli mojimi učiteľmi, takže vám ďakujem," objasnila modelka.

Gisele Bündchen sa do sveta modelingu dostala náhodou. V roku 1994 si ju v rýchlom občerstvení na výlete v brazílskom Sao Paule všimol agent Elite Modeling. Počas kariéry sa už objavila na viac ako 600 obálkach prestížnych časopisov a magazín Forbes ju niekoľkokrát označil za najlepšie platenú modelku sveta. V roku 2004 debutovala na filmovom plátne, keď sa objavila v americkej akčnej krimi komédii Taxi. Minirolu dostala aj vo filme Diabol nosí Pradu. V roku 2015 oznámila, že i keď plánuje naďalej zotrvať v módnom biznise, končí s módnymi prehliadkami.
 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Katka Štefunková
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies