Ďurinda reaguje na vystúpenie na Tehelnom poli: To isté sa stalo aj Spiritovi, vystupoval však cez prestávku

NETKY.SK • 6 Marec 2019, 10:25 • 3 min
Ďurinda reaguje na vystúpenie na Tehelnom poli: To isté sa stalo aj Spiritovi, vystupoval však cez prestávku

BRATISLAVA - Málokomu by pri veľkolepom otvorení futbalovej arény zišlo na um, že najdiskutovanejším momentom po veľkom futbalovom derby bude práve výkon speváka. A stalo sa! Na slávnostnom otvorení nového štadióna na Tehelnom poli vystúpila skupina Tublatanka, ktorá odohrala pieseň „Dnes“ . Jej vystúpenie však pokazila technická chyba, za ktorú sa vedenie ŠK Slovan Bratislava Tublatanke a jej lídrovi ospravedlnilo.

slovakia

left justify in out

 Na vzniknutú situáciu zareagoval aj spevák a gitarista Tublatanky Martin Ďurinda, ktorý by aj so skupinou rád vystúpil live, nebolo mu to však umožnené. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#football #skslovanbratislava #stadion #naparadunedela #tublatanka

Príspevok, ktorý zdieľa Pavol Heyder (@pavolheyder),

 

Skupina Tublatanka vystupuje na všetkých koncertoch vždy naživo. Maťo Ďurinda uprednostňuje zásadne živé hranie.

 

"Na otvorení nového futbalového štadióna sme chceli hrať naživo, ale manažment Slovana nás zaradil 6 minút pred začiatok futbalového zápasu Slovana s Trnavou na trávu rovno do stredu ihriska. Mali sme jednu minútu na presun nástrojov, aparatúry a  mikrofónov a štyri minúty na pieseň. Hranie naživo tam nebolo možné, mikrofón som mal ale funkčný. Keď som v úvode povedal do mikrofónu pár slov, tak sa mi zvuk z reproduktorov umiestnených pod strechou štadióna vzdialených odo mňa asi 150 metrov vrátil do uší a počul som ho približne o jeden a pol sekundy neskôr. Moje ústa a hlas kvôli zvukovému oneskoreniu spolu nesedeli. Obraz a zvuk ktorý sa prenášal do televízie nebol spolu zosynchronizovaný. Keď som na začiatku konferoval a potom spieval do podkladu piesne, synchronizácia zvuku a obrazu mala časový posun. Keď som si to pozrel zo záznam, tak som hneď uvidel ten prúser. Ja osobne za nesúlad obrazu a zvuku nemôžem, technická chyba sa mala odstrániť skôr. Ten istý problém mal aj kolega raper Mike Spirit, ale on vystupoval cez prestávku a to do televízneho vysielania nešlo," vyjadril sa líder Tublatanky Martin Ďurinda.

 

VIDEO: Do Tublatanky sa obuli hejteri na sociálnych sieťach, k vystúpeniu skupiny vydal stanovisko aj ŠK Slovan Bratislava
twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Roman Bekö
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies