Bratislavu dnes trápia nehody a kolóny! Na Moste Lanfranconi sa zrazili viaceré autá

NETKY.SK • 22 Február 2022, 08:06 • 2 min
Bratislavu dnes trápia nehody a kolóny! Na Moste Lanfranconi sa zrazili viaceré autá

Dnešný deň v Bratislave nezačal práve najružovejšie. Dopravu komplikujú už od rána nehody a tvoria sa kolóny. Najväčšie zdržanie je na Moste Lanfranconi.

slovakia

left justify in out

V Bratislave na konci Mosta Lanfranconi v smere do Petržalky sa v pravom pruhu zrazili tri autá. O niečo ďalej sa v strednom pruhu zrazilo ďalšie osobné auto s kamiónom.

 

img

 

Tunel Sitina v smere k Mostu Lanfranconi priebežne uzatvárajú. V kolónach si vodiči podľa Zelenej vlny postoja viac ako 30 minút. Stella centrum hlási na tomto úseku 40-minútové zdržanie.

 

 

Na vjazde do Bratislavy po D1 zo Senca sa zrazili štyri autá. Zelená vlna informovala, že nehoda blokuje ľavý pruh a vodiči si v tomto úseku počkajú 15 minút. Približne desaťminútové zdržanie je na trase Bernolákovo –Ivanka pri Dunaji – Bratislava, hlási Stella centrum. 

 

Prečítajte si: Na Slovensko sa blíži pohroma v podobe tornáda!twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Kristýna Peštová
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies