Biskupi za pôstnu polievky vyzbierali vyše 2200 eur

NETKY.SK • 28 Február 2015, 18:29 • 2 min
Biskupi za pôstnu polievky vyzbierali vyše 2200 eur

BRATISLAVA - Pôstna polievka, ktorú v piatok (27.2.) podávali bratislavskí katolícki biskupi Stanislav Zvolenský a Jozef Haľko, vyniesla 2148,95 eur a 116,20 eur v podobe stravných lístkov.

slovakia

left justify in out

Konferencia biskupov Slovenska (KBS) projektom pôstnej polievky podporila iniciatívu Katolíckeho hnutia žien Slovenska s názvom Podeľme sa!
      

Vyzbierané peniaze poputujú na poradňu ALEXIS, ktorá pomáha ľuďom v prípade neželaného tehotenstva, psychických problémov po spontánnom či umelom potrate. Z týchto peňazí podporia aj dokončenie krízového centra pre matky, otcov a rodiny s deťmi v núdzi v Prešove. KBS odovzdá šek s výnosom projektu v najbližších dňoch. Informovala o tom Tlačová kancelária KBS.
      

Projekt pôstnej polievky zrealizovala Konferencia biskupov Slovenska prvýkrát vlani. Vtedy vyzbierali 1763,25 eura.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies