15-ročná Millie Bobby Brown sa opäť objaví vo filme

NETKY.SK • 18 Marec 2019, 08:54 • 2 min
15-ročná Millie Bobby Brown sa opäť objaví vo filme

BRATISLAVA - Anglická herečka a modelka Millie Bobby Brown sa predstaví v adaptácii románu The Thing About Jellyfish (2015) americkej autorky Ali Benjamin.

slovakia

left justify in out

Pätnásťročná rodáčka zo španielskej Marbelly stvárni Suzy, siedmačku, ktorej sa utopí bývalá najlepšia kamarátka. Suzyna mama tvrdí, že sa takéto veci niekedy stanú, ona však tomu neverí a je presvedčená, že naozajstnou príčinou nešťastia je popŕhlenie vzácnou medúzou. Suzy sa uzavrie do sveta svojej predstavivosti a začne vymýšľať plán, ako potvrdiť svoju teóriu.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

its like im the universe and you’ll be NASA 🌠

Príspevok, ktorý zdieľa millie ♡ (@milliebobbybrown),


Snímka štúdií Universal a MWM vznikne v réžii kenskej filmárky Wanuri Kahiu. Scenár napísala dramatička Molly Smith Metzler, ktorá sa s ním v roku 2017 dostala na zoznam nádejných scenárov Black List. Jednou z producentiek projektu je Reese Witherspoon.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

hi... i luv u guys...thanks for continuing to spread love, its good for our hearts 🖤

Príspevok, ktorý zdieľa millie ♡ (@milliebobbybrown),


Millie Bobby Brown odštartovala kariéru v roku 2013, keď sa predstavila vo dvoch epizódach seriálu Once Upon a Time in Wonderland. Následne si zahrala vo všetkých ôsmich dieloch seriálu Intruders (2014), ktorý však po prvej sezóne zrušili, a v epizódnych úlohách sa predstavila v tituloch ako NCIS - Námorný vyšetrovací úrad (2003), Moderná rodina (2009) a Klinika Grace (2005). Celosvetovo známou sa však stala až ako Eleven v seriáli Stranger Things (2016), ktorý jej vyniesol dve nominácie na ceny Primetime Emmy.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Karnisova
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies