Americký minister obrany pricestoval do Afganistanu

NETKY.SK • 2 September 2010, 11:57 • 2 min
Americký minister obrany pricestoval do Afganistanu

Americký minister obrany pricestoval do Afganistanu - Politika Americký minister obrany Robert Gates pricestoval dnes do afganskej metropoly Kábul, kde sa má stretnúť s prezidentom Hámidom Karzajom a vrchným veliteľom jednotiek NATO generálom Davidom Petr

slovakia

left justify in out

img

Americký minister obrany Robert Gates pricestoval dnes do afganskej metropoly Kábul, kde sa má stretnúť s prezidentom Hámidom Karzajom a vrchným veliteľom jednotiek NATO generálom Davidom Petraeusom. Šéf Pentagónu navštívi tiež amerických vojakov slúžiacich v Afganistane.
      Gates pricestoval do Kábulu z Bagdadu, kde sa zúčastnil na ceremóniách pri príležitosti oficiálneho ukončenia americkej bojovej misie.
      Skončenie misie v Afganistane je stále v nedohľadne. Pri separátnych útokoch na východe a juhu krajiny dnes zahynuli dvaja americkí vojaci. V regiónoch, kde k incidentom došlo, prebiehajú najintenzívnejšie boje medzi koaličnými silami a Talibanom.

Zdroj: TASRtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies