Ako bude vyzerať ŠKODA KUSHAQ? Vďaka skici interiéru vieme nahliadnuť dnu

NETKY.SK • 4 Marec 2021, 14:05 • 2 min
Ako bude vyzerať ŠKODA KUSHAQ? Vďaka skici interiéru vieme nahliadnuť dnu

BRATISLAVA - ŠKODA prináša prostredníctvom oficiálnej dizajnovej skice prvý pohľad do interiéru nového modelu KUSHAQ. Rovnako ako pri iných aktuálnych modeloch dominuje veľkorysému vnútornému priestoru, ktorý je pre značku ŠKODA typický, veľká samostatne stojaca obrazovka infotainmentu.

slovakia

left justify in out

 

ŠKODA KUSHAQ, ktorá bude mať oficiálnu premiéru ešte tento mesiac, je v rámci produktovej ofenzívy projektu INDIA 2.0 prvým zo štyroch modelov značiek ŠKODA a Volkswagen. Tieto automobily sa budú vyrábať lokálne v Indii a sú skonštruované na báze modulárnej stavebnice MQB-A0-IN koncernu Volkswagen, ktorá je špeciálne vyvinutá pre indický trh.

 

img

 

Interér

Výrazným prvkom interiéru nového modelu ŠKODA KUSHAQ je voľne stojaca obrazovka infotainmentu s uhlopriečkou 10 palcov (25,4 cm). Dizajnová skica  interiéru jasne ukazuje charakteristickú líniu, ktorá prechádza pod obrazovkou a kopíruje symetrický motív masky chladiča ŠKODA. Rozmery modelu KUSHAQ zodpovedajú automobilom strednej triedy, vďaka čomu nový model SUV pre indický trh poskytuje okrem veľkorysého vnútorného priestoru aj množstvo odkladacích priestorov a detailov Simply Clever, typických pre značku ŠKODA.

 

img

 

Prísne emisné normy

ŠKODA KUSHAQ a ďalšie veľkosériové modely v rámci projektu INDIA 2.0 sú skonštruované na lokálne vyvinutej a vyrábanej platforme MQB-A0-IN. Táto verzia modulárnej stavebnice koncernu Volkswagen spĺňa nové, prísnejšie bezpečnostné a emisné normy platné v Indii. Pri nových modeloch výrobca plánuje dosiahnuť vysokú úroveň lokalizácie 95 %, preto aj ich technický vývoj prebieha v Technologickom centre spoločnosti ŠKODA AUTO v Púne.

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Miloš Cíbik
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies