Agresívny hráč Spartaka Moskva zrazil chodca a ešte ho aj zbil

NETKY.SK • 12 Apríl 2019, 13:44 • 2 min
Agresívny hráč Spartaka Moskva zrazil chodca a ešte ho aj zbil

MOSKVA - Ruský futbalista v službách Spartaka Moskva Ajaz Gulijev sa vo vlasti zaplietol do konfliktu. Podľa tamojšieho periodika Moskovskij Komsomolec sa 22-ročný záložník v stredu pustil do konfliktu s Američanom po tom, čo ho počas jazdy autom zrazil.

slovakia

left justify in out

Stalo sa to v momente, keď sa Gulijev chcel dopraviť na tímový tréning. Po tom, čo zrazil okoloidúceho, vystúpil z auta a nasledovala výmena názorov a aj pästný súboj. V piatok sa Gulijev za svoj čin ospravedlnil.

 

 

 

"Správal som sa agresívne a uznávam svoju vinu," znie hráčovo stanovisko na webovej stránke futbalového Spartaka. Moskovskij Komsomolec dodáva, že Guliev zaplatil zdravotné výdavky obete, ktorá musela zamieriť do nemocnice so zlomeným nosom.
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💬 Аяз Гулиев: «Мне стыдно перед болельщиками "Спартака"» ⠀ Заявление полузащитника красно-белых, ставшего участником резонансного дорожного конфликта. ⠀ — Я повел себя агрессивно и признаю свою вину, — сказал Гулиев. — Хочу еще раз принести извинения пострадавшему. А еще прошу прощения у родного клуба, который воспитывал во мне совсем другие принципы. И у болельщиков красно-белых, перед которыми мне сейчас очень стыдно... Эта история станет для меня уроком на всю жизнь! — #спартак #spartak #fcsm #фксм #краснобелые

Príspevok, ktorý zdieľa FC Spartak Moscow (@fcsm_official),twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Roman Bekö
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies