Lukáš Adamec zverejnil lyrics video k vianočnej skladbe Domov

NETKY.SK • 15 December 2022, 17:00 • 2 min
Lukáš Adamec zverejnil lyrics video k vianočnej skladbe Domov

BRATISLAVA - Lukáš Adamec je ďalším z domácich interpretov, ktorí si do svojho repertoáru pridali vianočnú pesničku. Tá Lukášova dostala názov Domov. V lyrics videu spevák prostredníctvom fotografií dáva nahliadnuť aj do svojho súkromia a približuje, ako zvykne tráviť Vianoce so svojimi najbližšími. TASR informovala PR manažérka Janka Marczellová.

slovakia

left justify in out

Vianočná prvotina, ktorú Adamec vydal, vzišla z dielne členov jeho kapely. Hudbu zložil klávesák Rasťo Boroš, o text sa postarala Rasťova polovička Martina Timková, ktorá v Lukášovej kapele hrá na basgitaru. "Na naspievanie piesne sme oslovili Lukáša nielen preto, že spolupracujeme ako kapela, ale pre nás je jeden z najlepších spevákov a je nám cťou, že túto skladbu naspieval práve on," hovorí autor melódie Boroš. Skladba v sebe ukrýva jednoduchý odkaz ľuďom. Aby si vážili svoju rodinu, blízkych, priateľov a aby im venovali svoj čas, pozornosť a lásku, hlavne v dnešnej uponáhľanej a často neosobnej dobe. "Pesnička má niesť posolstvo o dôležitosti rodiny a priateľstva, či už počas Vianoc alebo iných sviatkov. Je tiež malou spomienkou na časy, keď nám nebolo umožnené, či už pre prácu alebo iné veci prísť domov a neraz to všetci ľutujeme. Taktiež chceme pripomenúť a vyzdvihnúť radosť z návratu a aj preto sme využili detský spev, ktorý má charakterizovať čistú a úprimnú detskú radosť," dodáva Boroš. Novinka Domov je venovaná Vianociam a času strávenému v kruhu milovaných. Ako prežije Lukáš Adamec tie tohtoročné? "Sviatky pre mňa znamenajú, že uvidím svoju rodinu šťastnú a budeme všetci spolu v krásnej atmosfére Vianoc. Sila tradícií a hodnôt pôsobí magicky a podtrhuje vďaku a radosť, ktorú cítim, že mám tak skvelé deti a manželku, s ktorými strávim tieto krásne sviatky," doplnil spevák.

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Interny redaktor
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies