WTA Taškent: Kristína Kučová nestačila na Panovovú

NETKY.SK • 9 September 2014, 10:36 • 2 min

TAŠKENT - Slovenská tenistka Kristína Kučová nezvládla utorkový zápas úvodného kola dvojhry na turnaji WTA International v uzbeckom Taškente, keď podľahla rovnako nenasadenej Ruske Alexandre Panovovej za 81 minút 1:6, 6:7 (4).

Vzájomnú bilanciu so súperkou si zhoršila na 0:4, zatiaľ s ňou nevyhrala ani jeden set. Dvadsaťštyriročná držiteľka siedmich singlových titulov na ženskom okruhu ITF Kučová si z Taškentu odnáša šek na 2220 amerických dolárov a bod do príslušného rebríčka.

Výsledok utorňajšieho stretnutia 1. kola dvojhry na tenisovom turnaji WTA International Tashkent Open v uzbeckom Taškente (dotácia 250 000 USD, tvrdý povrch Plexipave):
Alexandra Panovová (Rus.) - Kristína Kučová (SR) 6:1, 7:6 (4) za 81 minút