Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
31. máj. 2023Petrana
BratislavaBratislava
Biblia
TV program
Moje Netky
22.12.2022 13:30 Domov
Trenčianska radnica prenajme hokejistom nebytové priestory a reklamné plochy
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
22.12.2022 13:30 Domov

Trenčianska radnica prenajme hokejistom nebytové priestory a reklamné plochyTRENČÍN - Mesto Trenčín ako majiteľ Zimného štadióna Pavla Demitru prenajme hokejovému klubu Dukla Trenčín nebytové priestory a reklamné plochy na štadióne. Na mimoriadnom zasadnutí zastupiteľstva o tom v stredu rozhodli trenčianski mestskí poslanci.


Ako informoval riaditeľ Mestského hospodárstva a správy lesov Trenčín Roman Jaroš, mesto prenajme hokejovému klubu kancelárske priestory, šatne, hygienické zariadenia, skladové priestory, zasadačku, posilňovňu a ďalšie priestory od 1. januára do 31. decembra budúceho roku za jedno euro na rok. Účinnosť zmluvy sa môže vzhľadom na rekonštrukciu zimného štadióna posunúť. Súčasťou nájomnej zmluvy je klauzula o úsporných opatreniach v spotrebe energií. Majú byť súčasťou memoranda, ktoré s klubom uzavrie primátor Richard Rybníček. Zastupiteľstvo rovnako odsúhlasilo prenájom reklamných plôch pod ľadovou plochou, na mantineloch a na ďalších plochách zimného štadióna. Od začiatku januára do konca marca a od 1. septembra do konca roka bude nájom vo výške takmer 143 eur za mesiac, od 1. apríla do konca augusta zaplatí klub za reklamné plochy jedno euro mesačne. Poslanci tiež zmenili uznesenie o prenájme nebytových priestorov pre futbalový klub AS Trenčín, ktoré schválili len pred šiestimi dňami. "Uznesenie so schváleným pozmeňovacím návrhom považujeme za neurčité, keďže cena za úhradu energií má byť podľa uznesenia riešená samostatnou zmluvu a v neskoršom termíne, a teda nie je z neho zrejmé, akú výšku za energie má nájomca uhrádzať, ani termín, odkedy tak má nájomca uhrádzať. Nájomca tak nemôže priestory bez energií využívať a existuje aj riziko, že neskôr odmietne uzavrieť zmluvu na úhradu energií," uviedol Jaroš. Poslanci uznesenie zmenili a rozhodli, že výška úhrady za energie bude jedno euro počas celého času trvania zmluvy. reklama


Zdroj: TASR / KB Netky

Foto:  FB TrenčínNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

Diskusia

Komentáre


Na tento článok reagovalo
užívatelia: 0 komentáre: 0

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
NAJČÍTANEJŠIE
reklama
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok