TL: Martin doma nestačil na Trenčín

NETKY.SK • 18 Február 2017, 08:53 • 2 min

MARTIN - MHC Martin na vlastnom ľade podľahol Dukle Trenčín 2:3 v piatkovom zápase 46. kola slovenskej hokejovej Tipsport ligy 2016/2017.

Hostí poslal do vedenia v úvodnej tretine Lukáš Vopelka, v druhej časti zvýšil náskok "vojakov" Juraj Bezúch. V 39. min sa podarilo znížiť Petrovi Galambošovi, ale III. tretina patrila opäť Trenčanom. Domáci síce zásluhou Petra Königa odpovedali na gól Jakuba Ručkaya, ale šesť sekúnd pred koncom duelu do prázdnej bránky upravil na konečných 4:2 v prospech Dukly mladý útočník Michal Hlinka. Martin prehral druhý zápas po sebe a figuruje na šiestom mieste v tabuľke TL, Trenčín je deviaty.

Hokej - Tipsport liga 2016/2017 - 46. kolo - piatok:

MHC Martin - HK Dukla Trenčín 2:4 (0:1, 1:1, 1:2)

Góly: 39. Galamboš (Brňák, L. Kozák), 53. P. König - 16. Vopelka (Michal Hlinka, Hatala), 26. Bezúch, 47. J. Ručkay (Vopelka, A. Šťastný), 60. Michal Hlinka (Vopelka)

Vylúčení: 4:6 na 2 min, presilovky a oslabenia 0:0, rozhodovali Štefik - Tvrdoň, Synek,1774 divákov

Zostavy:
Martin: Corbeil - Brňák, L. Kozák, J. Tabaček, Pulli, Bačik, P. König, Rusina, Pacalaj - R. Varga, Galamboš, Korostin - P. Koyš, Heizer, Markovič - Surovka, R. Dlouhý, Pokrivčák - Rzavský, Jurášek, B. Rapáč
Trenčín: Volden - Holenda, Hatala, Drgoň, T. Starosta, Pač, Pavúk, Trška, M. Hecl - Sojčík, Sádecký, Marcel Hossa - Michal Hlinka, A. Šťastný, Vopelka - J. Ručkay, J. Švec, Štumpf - Bezúch., Šimun, J. Gašparovič