Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
14. aug. 2020Mojmír
BratislavaBratislava 14°
Biblia
TV program
Moje Netky
Shawn Mendes
Shawn Mendes
19.05.2019 10:41 Osobnosti
Shawna Mendesa desilo rozprávať o jeho problémoch s úzkosťou
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
19.05.2019 10:41 Osobnosti

Shawna Mendesa desilo rozprávať o jeho problémoch s úzkosťouBRATISLAVA - Kanadský spevák Shawn Mendes tvrdí, že rozprávať o jeho boji s úzkosťou bolo pre neho veľmi desivé, no zároveň veľmi dôležité. Dvadsaťročný interpret, ktorý prvý raz verejne prehovoril o svojich psychických problémoch vlani v marci, keď vysvetlil, že ho to inšpirovalo k zloženiu skladby In My Blood, sa tak vyjadril pre magazín People.


„Rozprávať o probléme, ísť s tým von, bola jedna z najdesivejších, ale najdôležitejších vecí, ktoré som kedy urobil. To, že som to urobil, mi najviac pomohlo,“ povedal rodák z Toronta.

Problémy s úzkosťou má spevák podľa jeho slov naďalej. „Stále s tým bojujem, ale každý deň si spomeniem, že sa každý potýka s istou mierou úzkosti alebo tlaku, sme v tom všetci spoločne,“ vysvetlil. Ako dodal, rozvahu si udržiava vďaka ľuďom, ktorí sú mu blízki. „Stále sa vraciam do Toronta a chodím von s kamošmi z detstva. A moja rodina ma tiež vždy veľmi podporovala,“ povedal Mendes.