Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
24. jún. 2019Ján
BratislavaBratislava 28°
Biblia
TV program
Moje Netky
Matrace pre váš spánok.
Matrace pre váš spánok.
09.10.2018 16:00 Zaujímavosti
Redakcia Rankito.sk vybrala najlepšie matrace na trhu
ilustračné foto
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
09.10.2018 16:00 Zaujímavosti

Redakcia Rankito.sk vybrala najlepšie matrace na trhuKvalitný spánok je základom pre to, aby sme boli v živote úspešní a taktiež šťastní. Len človek, ktorý sa dobre vyspí, môže potom počas dňa podávať adekvátny pracovný výkon a zároveň môže byť spokojný a šťastný vo svojom živote. Spánok sa odvíja od dobrej postele a taktiež od kvality matraca, na ktorom ležíte. Investícia do kvalitného matraca je preto rozhodne namieste a vyplatí sa. Ako si však vybrať ten najlepší matrac a neurobiť prípadnú chybu? Pri nákupom rozhodnutí vám určite pomôžu testy kvality matracov.


Prečo je to dôležité?

 

Ak spíte sedem – osem hodín a napriek tomu sa ráno zobudíte s únavou a bolesťami celého tela, bude niekde chyba. Takže hodnotenie matracov, aby sme poznali, ktoré sú tie najlepšie a ktorým sa radšej vyhnúť, je rozhodne na programe dňa. Redakcia Rankito.sk vybrala sedem aktuálne najlepších matracov na slovenskom trhu. Vo výbere sú len matrace, ktoré spĺňajú základné požiadavky – sú vyrobené z odolných priedušných materiálov, majú potrebnú antibakteriálnu úpravu a poskytujú jednoduchú údržbu i servis.

 

 

Tesný súboj o čelo

 

Na Slovensku sa skutočne predávajú kvalitné matrace, na ktorých sa vyspíte pohodlne bez bolestí chrbtice či kĺbov. V rámci porovnaní jednotlivých matracov sledujeme tesný súboj o čelo, čo je tiež pozitívne, pretože výrobcovia sú tak nútení ísť do kvality a hľadať nové riešenia priaznivé pre zákazníka. V rámci testu Rankito.sk dominuje matrac Dormeo Aloe Vera.

 

Investícia sa oplatí

 

Kvalitné matrace si síce kúpite za vyššiu cenu, avšak vydržia vám aj 10 rokov. Takže lepšie raz a poriadne, než viackrát kupovať nejaké nepodarené matrace, z ktorých vás akurát bude bolieť chrbát. Ďalší porovnávací portál TestKvality.eu vybral víťaza, ktorým sa v rámci matracov stal Slumberland Color – Visco Welness 20 cm. Za ním sa nachádza Dormeo iMemory S Plus, ktorý je oproti víťazovi o niečo lacnejší. Ešte pripomíname, že matrace si na základe testov kvality môžete pohodlne zakúpiť prostredníctvom internetu.reklama


Zdroj: PR ĆLÁNOK

Foto:  RedakciaNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

ilustračné foto
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok