Béla
Bugár

Zuzana
Čapútová

Eduard
Chmelár

Štefan
Harabin

Marian
Kotleba

Milan
Krajniak

František
Mikloško

Rober
Mistrík

Róber
Švec

Bohumila
Tauchmannová

Juraj
Zábojník

Maroš
Šefčovič

Ivan
Zuzula

Jozef
Menyhárt

Martin
Daňo
Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
20. feb. 2019Lívia
BratislavaBratislava
Biblia
TV program
Moje Netky
Matrace pre váš spánok.
Matrace pre váš spánok.
09.10.2018 16:00 Zaujímavosti
Redakcia Rankito.sk vybrala najlepšie matrace na trhu
ilustračné foto
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
09.10.2018 16:00 Zaujímavosti

Redakcia Rankito.sk vybrala najlepšie matrace na trhuKvalitný spánok je základom pre to, aby sme boli v živote úspešní a taktiež šťastní. Len človek, ktorý sa dobre vyspí, môže potom počas dňa podávať adekvátny pracovný výkon a zároveň môže byť spokojný a šťastný vo svojom živote. Spánok sa odvíja od dobrej postele a taktiež od kvality matraca, na ktorom ležíte. Investícia do kvalitného matraca je preto rozhodne namieste a vyplatí sa. Ako si však vybrať ten najlepší matrac a neurobiť prípadnú chybu? Pri nákupom rozhodnutí vám určite pomôžu testy kvality matracov.


Prečo je to dôležité?

 

Ak spíte sedem – osem hodín a napriek tomu sa ráno zobudíte s únavou a bolesťami celého tela, bude niekde chyba. Takže hodnotenie matracov, aby sme poznali, ktoré sú tie najlepšie a ktorým sa radšej vyhnúť, je rozhodne na programe dňa. Redakcia Rankito.sk vybrala sedem aktuálne najlepších matracov na slovenskom trhu. Vo výbere sú len matrace, ktoré spĺňajú základné požiadavky – sú vyrobené z odolných priedušných materiálov, majú potrebnú antibakteriálnu úpravu a poskytujú jednoduchú údržbu i servis.

 

 

Tesný súboj o čelo

 

Na Slovensku sa skutočne predávajú kvalitné matrace, na ktorých sa vyspíte pohodlne bez bolestí chrbtice či kĺbov. V rámci porovnaní jednotlivých matracov sledujeme tesný súboj o čelo, čo je tiež pozitívne, pretože výrobcovia sú tak nútení ísť do kvality a hľadať nové riešenia priaznivé pre zákazníka. V rámci testu Rankito.sk dominuje matrac Dormeo Aloe Vera.

 

Investícia sa oplatí

 

Kvalitné matrace si síce kúpite za vyššiu cenu, avšak vydržia vám aj 10 rokov. Takže lepšie raz a poriadne, než viackrát kupovať nejaké nepodarené matrace, z ktorých vás akurát bude bolieť chrbát. Ďalší porovnávací portál TestKvality.eu vybral víťaza, ktorým sa v rámci matracov stal Slumberland Color – Visco Welness 20 cm. Za ním sa nachádza Dormeo iMemory S Plus, ktorý je oproti víťazovi o niečo lacnejší. Ešte pripomíname, že matrace si na základe testov kvality môžete pohodlne zakúpiť prostredníctvom internetu.reklama


Zdroj: PR ĆLÁNOK

Foto:  RedakciaNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

ilustračné foto
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok