Radivojevič sa gólom podpísal pod postup Atlantu, s gólom aj Hossa

NETKY.SK • 9 Marec 2012, 08:11 • 2 min

Radivojevič sa gólom podpísal pod postup Atlantu, s gólom aj Hossa - Hokej Hokejisti Atlantu Mytišči si vo štvrtkovom zápase zaistili postup do štvrťfinále bojov o Gagarinov Pohár. Domáci zdolali Severstaľ Čerepovec 2 1 a celkovo vyhrali 4 2 na zápasy.

Hokejisti Atlantu Mytišči si vo štvrtkovom zápase zaistili postup do štvrťfinále bojov o Gagarinov Pohár. Domáci zdolali Severstaľ Čerepovec 2:1 a celkovo vyhrali 4:2 na zápasy. Opäť sa darilo slovenskému útočníkovi Brankovi Radivojevičovi, ktorý v 47. minúte vyrovnal na 1:1 a o víťazný a zároveň postupový gól sa v 55. minúte postaral Žerdev.
      V druhom zápase odvrátili hráči Dinama Riga vypadnutie, keď na svojom ľade zdolali Torpedo Nižnij Novgorod 3:1 a vyrovnali stav série na 3:3. Pod triumf sa jedným gólom podpísal aj Marcel Hossa.