Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
18. apr. 2021Valér
BratislavaBratislava
Biblia
TV program
Moje Netky
Tory Ojeda a jej partneri
Tory Ojeda a jej partneri
05.03.2021 13:37 Zaujímavosti
Mladá žena si konečne našla úžasný vzťah! Žije so štyrmi partnermi
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
05.03.2021 13:37 Zaujímavosti

Mladá žena si konečne našla úžasný vzťah! Žije so štyrmi partnermiTory Ojeda sa zrejme nenudí. Momentálne má štyroch partnerov, s ktorými dokonca spoločne býva. Podľa dávnejších informácií by už spolu mali vychovávať dieťa.


Mladá žena má okolo dvadsaťdva rokov a vyznáva mnohomužstvo. Síce nie úplne v pravom zmysle slova, pretože nie sú zosobášení.

 

 

Mnohomužstvo

 

Poznáme ho aj pod pojmom polyandria a je jednou z dvoch foriem polygamie. Ide o situáciu kedy má žena viacero manželov súčasne. Je známe z Tibetu, Indie a Oceánie.

 

V týchto oblastiach sa manželstvá uzatvárajú napríklad medzi jednou ženou a niekoľkými bratmi. Mnohomužstvo tam však nie je pravidlom.

 

Väčšinou vždy šlo o marginalizované spoločenské skupiny, akými sú napríklad lovci lebiek z Ásamu alebo rôzne izolované skupiny v TibetePodľa štatistík tento typ vzťahu praktizuje takmer jedno percento ľudí na svete.

 

Ako zo začalo u Tory

 

Svojho prvého partnera Marca stretla na strednej škole.

 

 

Jeden priateľ jej nestačil, a tak naďalej flirtovala s ďalšími mužmi. O niekoľko mesiacov neskôr si našla ďalšieho oficiálneho partnera Travisa, pričom svoj predchádzajúci vzťah neukončila. 

 

 

V jej prípade zrejme ide o nejaký „vrodený“ problém. Nestačili jej totiž ani dvaja oficiálni partneri, napriek tomu, že o sebe vedeli a tolerovali sa. Tory si našla aj tretieho partnera Ethana.

 

 

Štvrtý partner sa volá Christopher.

 

 

Všetci Muži o sebe vzájomne vedeli a napokon spolu všetci začali žiť v jednej domácnostiKaždý z jej „mužov“ má samostatnú izbu a ona sa každý večer rozhodne, kde bude spať.

 

 

Aby to nebola až taká nuda, s Chrisom už by, podľa informácií portálu insider.commala mať Tory dieťa a z ďalším bola zasa zasnúbená. 

 

 

Ďalší portál dailymail.com uviedol, že podľa Christophera až dieťa obmäkčilo jeho rodinu, aby aspoň trochu začali akceptovať tento kuriózny vzťah„Možno sa v našej budúcnosti dočkáme toho, že sa to stane bežnou vecou, ​​a ľudia si to prestanú všímať. Môžeme aspň dúfať,“ povedala Tory pre dailymail.com.

 

Tory Ojeda si vraj konečne našla ideálny vzťah! 

 reklama


reklama


Kríza, ktorú priniesol koronavírus, nás silno zasiahla. Vopred ďakujeme každému, kto zašle hoci len niekoľko centov na náš účet SK30 7500 0000 0040 2698 9329 Pomôžete tak ľudom, ktorí už roky pracujú pre vás, našich čitateľov, a to aj napriek nižšiemu platu či predĺženému pracovnému času.


Zdroj: Netky Kristýna Peštová

Foto:  Tory OjedaNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok