Medzinárodný pohár majstrov - Bayern tesne zdolal FC Chelsea, viedol o tri góly

NETKY.SK • 25 Júl 2017, 15:52 • 2 min

SINGAPUR - Futbalisti nemeckého Bayernu Mníchov zvíťazili 3:2 nad hráčmi londýnskeho FC Chelsea v utorkovom prípravnom stretnutí v Singapure v rámci tradičného predsezónneho Medzinárodného pohára majstrov.

Mníchovčania viedli po polhodine hry 3:0 - dvakrát skóroval Thomas Müller, jeden zásah pridal Rafinha. V závere prvého polčasu znížil na rozdiel dvoch gólov Marcos Alonso.

Päť minút pred koncom riadneho hracieho času rozvlnil sieť aj Michy Batshuayi, Londýnčania však nepridali vyrovnávajúci tretí zásah.