Články

Plavba na Dunaji bude bezpečnejšia a plynulejšia

30.11 2023 18:00

Dnes, vo štvrtok 30. novembra 2023 sa predseda vlády SR Robert Fico spolu s podpredsedom vlády a ministrom životného prostredia SR Tomášom Tarabom, ministrom dopravy SR Jozefom Rážom a poverenou generálnou riaditeľkou štátneho podniku Vodohospodárska výstavba Janou Ježíkovou zúčastnili na oficiálnom odovzdaní do užívania vynovenej ľavej plavebnej komory, ktorá zvýši bezpečnosť a intenzity vodnej dopravy na Vodnom diele Gabčíkovo.

Predseda vlády prijal veľvyslancov Spojených štátov amerických a Ruskej federácie

30.11 2023 14:30

Dnes, vo štvrtok 30. novembra 2023 na Úrade vlády SR v Bratislave prijal predseda vlády SR Robert Fico veľvyslanca Spojených štátov amerických v SR Gautama Ranu a veľvyslanca Ruskej federácie v SR Igora Bratčikova.

Premiér Róbert Fico sa vyjadril po rokovaní vlády: Rozhodnutia, Kritika a Plány

30.11 2023 09:00

Premiér sa dnes vyjadril po rokovaniach koaličnej rady, odmieta kritiku médií za nedostatočné informovanie a oznámil dôležité opatrenia pre ľudí s hypotékami. Zároveň vyslovil nesúhlas s rozhodnutím o zvýšení ceny plynu a avizuje odvolanie členov ÚRSO. Rovnako oznamuje mimoriadnu schôdzu o kontroverznom prípade v Dubaji a reaguje na očakávania ohľadom rozpočtu.

Ako by sme volili v novembri 2023? Voľby by vyhral opäť Smer

21.11 2023 11:55

Ako predvolebná, tak aj povolebná rétorika Roberta Fica neprešla zmenou. Neprajníkom, či inak neveriacim možno len povedať, že od znalosti procesov ako v domácej tak aj v zahraničnej politike, ktoré získal počas svojho viacnásobného pôsobenia vo funkcii preméra, prešli tieto vývojom. Analýzu tohto vývoja prenechám politológom. Faktom ostáva, že ľudia na Slovensku očakávajú od jeho vlády o.i aj vysporiadanie sa s temným obdobím rokov 2020 – 2023 a aj vyvodenie zodpovednosti voči ľuďom, ktorí prispeli väčšou či menšou mierou k polarizácii spoločnosti.

Róbert Fico: médiá by mali garantovať pravdivé, všestranné a včasné informovanie verejnosti!

20.11 2023 12:30

Predseda vlády SR R. Fico rešpektuje, že orgány verejnej moci majú podľa príslušných právnych predpisov povinnosť poskytovať médiám informácie o svojej činnosti. Súčasne zdôrazňuje, že účelom tejto povinnosti je garantovať pravdivé, všestranné a včasné informovanie verejnosti.

E. Kaliňák: Priamy prenos z "manipulácie" nahrávky

20.11 2023 11:30

Dámy a páni, Lipšicove mediálne stádo včera opäť zabralo! Všetky spriaznené denníky ako aj televízie jednohlasne informovali slovenskú verejnosť, že nahrávka na ktorej sa Lipšicov podriadený politický prokurátor Repa riadi pokynmi kajúcnika Makóa a doslova sa vyhráža policajtovi Kučerkovi je vraj zmanipulovaná, vymyslená, hollywoodsky zostrihaná a dokonca až zvukový deepfake, za ktorým stojí, kto iný, my v SMERe!

E. Kaliňák, J. Gedra: Markíza sa načisto zbláznila!

10.11 2023 09:30

Priatelia včera presne z tohto istého miesta Robert Fico spolu s Robertom Kaliňákom bezprostredne po zasadnutí vlády Slovenskej republiky informovali nielen vás, ale aj médiá Slovenskej republiky, že sme odmietli ďalšiu zásielku zbraní na Ukrajinu zo zásob Armády Slovenskej republiky, ale hlavne informovali o prvom bode programu, ktorým bola príprava štátnej bonifikácie hypoték z dôvodu rapídneho rastu úrokových sadzieb.

Zásielky zbraní a munície zo štátnych skladov na Ukrajinu skončili

8.11 2023 15:15

Predseda vlády SR Robert Fico a minister obrany SR Robert Kaliňák po stredajšom rokovaní slovenskej vlády vo svojom videu informovali o prijatých opatreniach týkajúcich sa aktuálnych spoločenských problémov.

Štát sa ospravedlnil Róbertovi Kaliňákovi

20.10 2023 15:15

Robert Kaliňák dostal ospravedlnenie štátu za nezákonné obvinenia v kauze Súmrak

Robert Fico: o nomináciách Smeru, vojne v Izraeli a saponáte na umývanie riadu

20.10 2023 11:16

Predseda strany SMER SD, Robert Fico, sa vo svojom pravidelnom hodnotení uplynulého týždňa prihovoril svojim priaznivcom aj občanom Slovenska. Pri tejto príležitosti zverejnil nominácie na členov vlády za svoju stranu a polohumorným a polovážnym spôsobom priblížil aktuálne dianie okolo zostavenia novej vlády.

Oznámenie o ukončení členstva v Strane európskych socialistov v EP

18.10 2023 09:30

Reakcia M. Beňovej a K. Roth Neveďalovej na pozastavenie členstva strany SMER - SSD v Strane európskych socialistov

Podľa R. Fica je väčšina správ o rokovaniach nepravdivá. Hlas ich nekomentuje

7.10 2023 08:30

BRATISLAVA - Väčšina medializovaných správ o stave povolebných rokovaní sa podľa predsedu Smeru-SD Roberta Fica nezakladá na pravde. Kým nedôjde k dohode, nechce nič komentovať. Uviedol to v piatok pre viacero médií. Najbližšie ho čaká stretnutie s predsedom SNS Andrejom Dankom. K prebiehajúcim rokovaniam sa nechce vyjadrovať ani strana Hlas-SD.

Úradnícka vláda poslúchla "progresívcov" napriek námietkam odborníkov

4.10 2023 14:15

Aj napriek výzve strany SMER – SSD k vláde Slovenskej republiky, kabinet Ľudovíta Ódora dnes schválil zonáciu národného parku Veľká Fatra.

SMER - SSD: Zo Strany európskych socialistov prišlo namiesto blahoželania vydieranie…Tu je naša odpoveď.

3.10 2023 08:45

SMER – slovenská sociálna demokracia je už viac ako dvadsať rokov riadnym členom Strany európskych socialistov. Ľavica skoro všade v Európe prehráva, preto by víťazstvo skutočnej ľavicovej strany v parlamentných voľbách v jednej z členských krajín EÚ malo byť privítané.

R. Fico: Každého, kto volil SMER, by som rád osobne objal a poďakoval mu

2.10 2023 11:00

Strana SMER – slovenská sociálna demokracia sa stala víťazom parlamentných volieb so ziskom 22,94 percenta. Predseda strany Robert Fico poďakoval ľuďom na Slovensku, že rozhodli a osobitne voličom jeho strany

Strana SMER – SSD trvá na svojom postoji voči TV Markíza

25.9 2023 18:45

BRATISLAVA - Politická strana SMER – slovenská sociálna demokracia odmieta byť súčasťou manipulatívnych politických diskusií, ktoré sa stali symbolom zaujatosti vybraných redaktorov a moderátorov TV Markíza.

Český exprezident Miloš Zeman podporil Roberta Fica a SMER SD

22.9 2023 15:00

PRAHA - Český exprezident Miloš Zeman podporil pred slovenskými voľbami Roberta Fica a stranu Smer. Vo videu ho oslovuje „milý Robo“ a hovorí, že sociálni demokrati sú jedna rodina a Smer bude úspešný, lebo je „stranou medziľudskej solidarity“.

R. Fico: Nebetyčnej drzosti ukrajinských politikov sa nebudeme prizerať, ale budeme právnou cestou obhajovať záujmy Slovenska.

22.9 2023 09:30

SMER – slovenská sociálna demokracia sa dnes na tlačovej besede vyjadrili, že pokiaľ by bol Smer vo vláde, zavedie s ukrajinskými politikmi neúprosný boj ohľadne zákazu dovozu ukrajinského obilia a jedine Smer presadil opatrenie proti zdražovaniu potravín.

R. Kaliňák: Hamran vyrába pár dní pred voľbami senzačné kauzy ako na bežiacom páse, len aby ovplyvnil parlamentné voľby

20.9 2023 09:32

Dnešná tlačová konferencia PZ SR prerazila aj to posledné dno pod Titanikom. Nielenže je to ďalší útok proti silovým zložkám a vybavovanie si starých účtov pána Štefana Komplex Hamrana, ale predovšetkým je to brutálny zásah do volebnej kampane týždeň pred voľbami.

R. Fico: "Na Slovensku sú už zachytávaní migranti napojení na teroristické štruktúry a progresívna vláda ďalej trestuhodne spí"

19.9 2023 17:10

Poslanci NR SR sa pokúsia otvoriť mimoriadnu schôdzu k problematike zavedenia kontrol na slovensko-maďarskej hranici opäť v stredu.

SMER - SSD odmieta kupčenie s hlasom ľavicového voliča

19.9 2023 10:00

Predseda Hlasu – sociálna demokracia Peter Pellegrini včera v diskusnej televíznej relácii opätovne potvrdil, že je po voľbách pripravený spojiť sa aj s PS. A jeho cenou za takúto spoluprácu je funkcia predsedu vlády, aj keby Hlas – SD nebol víťazom parlamentných volieb. Takto hodnotia včerajšie vystúpenie predsedu Hlasu – sociálna demokracia dnešné médiá.

R. Fico: Premiér a prezidentka robia nebezpečnú sorošovskú migračnú politiku navozenia čo najviac migrantov na Slovensko 

17.9 2023 16:25

Dnes predstavitelia Smer – slovenská sociálna demokracia predstavili "škandalózne zistenia" z hraničnej a cudzineckej polície v Trenčíne. Predseda strany Robert Fico uviedol, že to, čo videli, naplnilo ich najhoršie obavy.

R.Kaliňák: Zvolávame mimoriadnu schôdzu NR SR, aby vláda okamžite zatvorila hranice s Maďarskom

14.9 2023 11:30

Situácia, ktorej čelí Slovensko v súvislosti s nelegálnou migráciou je kritická. Predstavitelia opozičnej strany SMER – SSD zaujali k problematike razantný postoj a priamo pred úradom vlády SR, počas prebiehajúceho rokovania vlády, vyzvali predsedu vlády v demisii Ódora, aby obnovili kontrolu na hraniciach s Maďarskom.

SMER - SSD v prípade účasti vo vláde bude robiť suverénnu zahraničnú politiku brániacu národnoštátne záujmy Slovenska

12.9 2023 13:50

Na dnešnej tlačovej besede predstavitelia strany SMER - SSD v širšom kontexte reagovali na nezvládnutú situáciu ohľadne migrácie na Slovensku, no tiež na viaceré vyjadrenia predstaviteľov politických strán, ktorí hovoria o možnej spolupráci. Predseda strany Robert Fico jasne zaujal stanovisko, že SMER, ak bude súčasťou vlády, bude robiť nie zahraničnú politiku Slovenskej republiky, ale slovenskú zahraničnú politiku, ktorej prioritou bude ochrana národnoštátnych záujmov republiky.

R. Kaliňák: Keby bol Hamran šéfom zločineckej skupiny prevádzačov, nerobil by to inak!

5.9 2023 07:00

Hamran dnes púšťa nelegálnych migrantov na územie Slovenska a protizákonne im vydáva potvrdenia o legálnom zotrvaní Slovensku. Máme policajného prezidenta, ktorý nechráni Slovensko, ale v záujme progresívnej migračnej politiky prehlbuje bezpečnostné riziká na Slovensku. NESKUTOČNÉ!!!

SMER - SSD: "Nech žije Slovenská republika, Nech žije Ústava Slovenskej republiky!"

4.9 2023 18:15

Ústava má spoločnosti slúžiť ako civilná biblia, ktorá určuje, ako má vyzerať život v našej vlasti. V jej Preambule sa hovorí o stáročných skúsenostiach zo zápasov o štátnosť, o Slovenskom národnom povstaní, o mieri, či zvrchovanosti. Obsahuje odkazy, ktoré odrážajú historické, politické, či kultúrne skúsenosti nášho národa, ktoré sú v skutku jedinečné a pre zachovanie ducha našej spoločnosti podstatné.

Učitelia a odborní zamestnanci v školstve začínajú školský rok s 12% valorizáciou tarifných platov, ktorú im však "pohltí" vysoká inflácia

4.9 2023 16:00

V školskom roku 2023/2024 bude základné a stredné školy navštevovať viac ako 720 tisíc žiakov a študentov, pričom prvýkrát si do školských lavíc „zasadne“ 60 058 žiakov. Učitelia a odborní zamestnanci v školstve začínajú školský rok s 12% valorizáciou tarifných platov, ktorú im však takmer celú pohltí vysoká inflácia.

Robert Fico: SMER vie čo robiť pri zastavení nelegálnej migrácie a odmieta obrat v migračnej politike súčasnej progresívnej vlády

4.9 2023 11:02

Predseda strany Robert Fico na margo témy uviedol, že od februára jeho strana upozorňovala, že migračná kríza opäť bude naberať na obrátkach a že Slovensko bude krajina, ktorá bude touto krízou zasiahnutá.

R.FICO: Posolstvo SNP má význam si pripomínať, keď sa pretavuje do odkazov pre našu budúcnosť.

30.8 2023 15:00

Predstavitelia strany SMER – SSD si v spolupráci so Zväzom protifašistických bojovníkov dnes pripomenuli 79. výročie Slovenského národného povstania (SNP) vo Zvolene. Na podujatí sa zúčastnil bývalý prezident SR Ivan Gašparovič, predseda Českého zväzu bojovníkov za slobodu plukovník Jaroslav Vodička, predseda Jednoty dôchodcov na Slovensku Michal Kotian, ale aj zástupcovia veľvyslanectiev Maďarska, Kuby, USA a Kazachstanu na Slovensku, primátor Zvolena Vladimír Maňka, primátor Rimavskej Soboty Jozef Šimko, poslanci Národnej rady SR a predstavitelia strany SMER – slovenská sociálna demokracia.

STANOVISKO SMER - SSD K NEÚČASTI V PREDVOLEBNÝCH DISKUSIÁCH TV MARKÍA

24.8 2023 16:15

Stanovisko strany SMER – Slovenská sociálna demokracia k neúčasti predstaviteľov strany v diskusných reláciách TV Markíza. stanovisko strany SMER – Slovenská sociálna demokracia k neúčasti predstaviteľov strany v diskusných reláciách TV Markíza.

R. Fico: SMER - SSD má tri priority v prípade účasti vo vláde

24.8 2023 10:30

Dobrý deň,v centrále strany sa konala tlačová beseda ku konsolidácii verejných financií, kde predseda strany Robert Fico skonštatoval, že Slovensko sa za posledné tri roky prepadlo medzi najchudobnejšie krajiny Európske únie, za čo môžeme „poďakovať“ neprofesionálnej, amatérskej a ignorantskej vláde.

R.Fico: Prezidentka Čaputová a premiér Ódor sa postavili na stranu zločinu.

23.8 2023 10:45

Dnes sa v Národnej rade SR (NR SR) poslanci opäť pokúsili otvoriť mimoriadnu schôdzu parlamentu, kde sa malo rokovať o vážnej ústavnej a bezpečnostnej kríze, ktorá na Slovensku vrcholí. No ani dnes sa schôdzu nepodarilo otvoriť, ani dnes nebolo plénum uznášaniaschopné.

R.FICO: NEJDE O VOJNU POLICAJTOV, ALE O SNAHU HAMRANA A LIPŠICA UCHOPIŤ TOTÁLNU MOC V ŠTÁTE

21.8 2023 11:15

SMER pred niekoľkými dňami predpovedal, že v krátkom čase príde k mocenskému vyústeniu konfliktov, no je nevídané, že sa tu dejú bezprecedentné zákroky proti najvyšším bezpečnostným orgánom, SIS a Národnému bezpečnostnému úradu.

R. Fico: Dnesny policajny prevrat je snahou o zachranu curillovcov a ma za ciel pomoct Progresivnemu Slovensku

17.8 2023 13:42

dnes v skorých ranných hodinách NAKA zadržala dvoch členov tímu Oblúk z Úradu inšpekčnej služby, pričom zasahovali aj v dome riaditeľa SIS Aláča a tiež bývalého riaditeľa V. Pčolinského. V tejto súvislosti predseda strany SMER – slovenská sociálna demokracia Robert Fico uviedol, že je to prevrat v bezpečnostných zložkách, ktorý nemôže skončiť iba vyvodením zodpovednosti voči tým, ktorí to celé zorganizovali, no je tu rovnako podozrenie zo spáchania najzávažnejších zločinov proti Slovensku. Preto bude musieť prísť na rad aj trestnoprávne vyvodenie zodpovednosti.

R.Fico: Kvôli Hamranovej potrebe vybavovania si si politických účtov cez NAKA sú ohrozené desiatky miliónov EUR od EÚ. Musí odstúpiť.

17.8 2023 09:27

Predstavitelia strany SMER - SSD na tlačovej besede potvrdili, že Hamran je schopný prijať súkromnú objednávku na zásah NAKA v prospech súkromných osôb s tým, že účet za tento zákrok potom zaplatí v miliónových sumách štát a daňoví poplatníci. Hamran už vstúpil do otvoreného politického súboja s opozíciou, navyše je to čistý nominant OĽaNO.

R.Fico: Zadržanie T. Gašpara bolo len začiatkom, v najbližšom čase dôjde k útokom na riaditeľa SIS a generálneho prokurátora.

14.8 2023 10:15

Včera v skorých ranných hodinách bol bývalý prezident policajného zboru Tibor Gašpar prepustený zo zadržania. Pri tejto príležitosti predstavitelia strany SMER – SSD, spolu s Robertom Kaliňákom, s T. Gašparom a jeho advokátom Marekom Parom NABna tlačovej besede uviedli, že toto bol len začiatok a v najbližších dňoch príde k útokom na všetkých, ktorí majú iný názor na zneužívanie trestného práva na likvidáciu opozície. Podľa slov R. Fica sa NAKA a Úrad špeciálnej prokuratúry chystá na šéfa SIS a tiež generálneho prokurátora Žilinku.

Minister Bíreš zahlasoval za nové genomické techniky a otvoril diskusiu o GMO potravinách

4.8 2023 13:36

V posledných dňoch sa udial nepochopiteľný zvrat v otázke využívania nových genomických techník zo strany dočasne povereného ministra pôdohospodárstva, Jozefa Bíreša.

R.FICO: vďaka prezidentke sa stal faktickým ministrom vnútra Hamran

26.7 2023 13:30

Predstavitelia strany SMER – slovenská sociálna demokracia sa na tlačovej besede venovali téme odvolania ministra vnútra, kde evidentne padlo nariadenie, že musia odovzdať rezort policajnému prezidentovi Hamranovi, čo je zrejmé, i keď oficiálne má rezort viesť premiér Ódor. „Poznáte sa alebo budete verejne klamať, že sa nepoznáte? Poznáte sa z minulosti? Aké boli vaše vzťahy?“ podotýka R. Fico.

Osobný poradca p: Pellegriniho B. Zala povedal nahlas to, čo Pellegrini zatajuje pred voličmi

26.7 2023 11:38

SMER - SSD berie na vedomie, že HLAS - SD chce po voľbách právne zakotviť registrované partnerstvá homosexuálov a pred voľbami o tom takticky mlčí.

R.FICO: Samosprávy sa správajú zodpovedne a za svoje problémy nemôžu. Preto si zaslúžia pomoc štátu.

26.7 2023 11:33

Strana SMER – slovenská sociálna demokracia zvolala mimoriadnu schôdzu národnej rady, ktorá však nebola otvorená, napriek tomu, že bola uznášaniaschopná. Schôdza mala prijať uznesenie NR SR o kompenzačných opatreniach súvisiacich s rastom cien energií.

R. Kaliňák : Slovensko je policajný štát gestapáckeho strihu, na čele ktorého stojí trojica Matovič, Lipšic a prezidentka Čaputová

26.7 2023 11:15

Na tlačovej besede predseda strany SMER – SSD Robert Fico, za účasti advokátom Mareka Paru, Roberta Kaliňáka a bývalého policajného prezidenta Tibora Gašpara uviedol, že od rána sleduje „drámu“, ktorej výsledkom je odobratie poverenia ministrovi vnútra v demisii Šimkovi. Zopakoval, že 10. mája 2021 bolo historické stretnutie predstaviteľov tajných služieb a najvyšších ústavných činiteľov, kde sa okrem iného aj prezidentka dozvedela, aké ohavnosti pácha NAKA, ako sa manipulujú trestné konania v neprospech predstaviteľov opozície, ako sa pracuje s udavačmi a všetko vyvrcholilo v parlamente, keď Kollár prečítal správu SIS, ktorá toto všetko potvrdila. Prezidentka súhlasila okamžite s likvidáciou opozície prostredníctvom trestného práva a nikdy nezakročila.

R. FICO: Pripravíme Národný program podpory pôdohospodárstva, ktorý zásadne zlepší spoluprácu medzi pôdohospodármi a štátom

18.7 2023 14:40

Predseda stany SMER – Slovenská sociálna demokracia R. Fico dnes spoločne s podpredsedom strany a členom výboru Národnej rady SR pre pôdohospodárstvo R. Takáčom navštívili prebiehajúcu žatvu v okrese Nové Zámky, počas ktorej podporili poľnohospodárov pracujúcich v extrémnych horúčavách. „Vážime si každého jedného človeka, či už je to podnikateľ, ktorý podniká v pôdohospodárstve alebo človek, ktorý podáva výkony na poli, pretože to sú za týchto podmienok výkony, za ktoré im musíme byť právom vďační,“ hovorí na úvod R. Fico.

R.Fico: sudca vrátil obžalobu na M. Výboha

11.7 2023 09:40

Predseda strany SMER – slovenská sociálna demokracia Robert Fico v úvode dnešnej tlačovej besedy doplnil informácie, ktoré nemal k dispozícií v čase piatkovej tlačovej besedy. Sudca Špecializovaného trestného súdu totiž vrátil obžalobu proti Miroslavovi Výbohovi na úroveň prípravného konania, k čomu Robert Fico povedal niekoľko slov: „Po prvé, ak mám správne informácie, autorom tejto obžaloby a vôbec celého cirkusu okolo p. Výboha na špeciálnej prokuratúre, bol prokurátor p. Repa, nám všetkým veľmi známy. Nepochybne robil všetko s posvätením špeciálneho prokurátora p. Lipšica. P. Výboh je typickým príkladom perzekúcie človeka, nevinného človeka, perzekúcie bez akýchkoľvek dôkazov len preto, lebo existuje osobné prepojenie medzi mnou a p. Výbohom.

R. Fico: Správa EK o právnom štáte na Slovensku je politickým nástrojom so selektívnym neobjektívnym výberom informácií.

10.7 2023 08:25

7.7.2023 sa v centrále strany SMER – slovenská sociálna demokracia konala tlačová beseda predsedu strany Roberta Fica za účasti advokáta Davida Lindtnera. Jej témou bola správa Európskej komisie o právnom štáte v Slovenskej republike. Predseda strany Robert Fico uviedol, že ide o dokument, ktorý pravidelne vypracúva Európska komisia. Najskôr v podobe všeobecnej, potom každá krajina má svoju osobitnú správu.

Otvoreny list predsedu strany SMER - SSD R. Fica predsednicke EK U. von der Leyen

7.7 2023 13:39

predseda strany SMER – slovenská sociálna demokracia Robert Fico adresuje predsedníčke Európskej komisie Otvorený list v súvislosti so „Správou Európskej komisie (EK) o stave právneho štátu na Slovensku za rok 2023“. Otvorený list Vám uvádzam nižšie v plnom znení:

R. Takáč: Oľano fungovalo ako mafia nielen v pozemkovom fonde, ale aj v poľnohospodárskej agentúre

7.7 2023 08:59

OĽaNO chráni zlodejov bola téma dnešnej tlačovej besedy strany SMER – slovenská sociálna demokracia. Robert Fico na úvod vyjadril pohoršenie nad tým, ako sa najvyšší ústavní činitelia postavili k včerajšiemu sviatku svätých Cyrila a Metoda, v čom im sekundovali slovenské médiá. Opozícia teda musí nahrádzať činnosť neschopnej vlády a ústavných činiteľov.

R. Fico: vzdelanosť, kultúrnosť a suverenita, sú základom štátotvornosti

6.7 2023 14:54

5. júla si Slovenská republika štátnym sviatkom pripomína príchod svätých Cyrila a Metoda na Veľkú Moravu. Strana SMER – slovenská sociálna demokracia si tento sviatok každoročne pripomína celoslovenskými oslavami na rôznych miestach Slovenska. Rovnako tomu bolo aj včera (5. júla), kedy si predstavitelia strany v krásnom, slnečnom počasí uctili tento sviatok oslavami v amfiteátri v Nových Zámkoch.

Na 150. mieste kandidátky strany SMER bude líder Socialistov.sk A Bekmatov

30.6 2023 14:30

29.5.2023 sa v centrále strany SMER – slovenská sociálna demokracia uskutočnila spoločná tlačová beseda so stranou Socialisti.sk. Témou bolo obsadenie 150. miesta kandidátnej listiny SMERu. Predseda strany Robert Fico uviedol, že dnešným stretnutím vedenia spomínaných strán zavŕšili etapu, ktorá môže viesť v parlamentných voľbách k tomu, že bude vytvorená príležitosť pre každého ľavicového voliča, aby sa zúčastnil volieb. Podľa jeho slov SMER už v minulosti sledoval činnosť ľavicových a stredoľavých strán a hľadal prieniky, ktoré by umožnili spoluprácu.

SMER - SSD zásadne odmieta progresívnu sexuálnu výchovu na školách, ktorá ma mýliť naše deti. Rodičia majú právo povedať nie!

30.6 2023 08:12

Vážení priatelia, my sme si už zvykli v SMERe, že sme zodpovední za všetko, ale na niektoré obvinenia musím priamo reagovať. Najnovšie je vraj SMER – slovenská sociálna demokracia a jeho poslanci zodpovedný za to, že v parlamente neprešiel návrh zákona, mimochodom z dielne OĽaNO a pána Vašečku, ktorý do určitej miery ako keby dával kontrolu nad progresívnou sexuálnou výchovou v školách,.

R. FICO: V Kauze B. Kollára ide hlavne o útok na generálneho prokurátora a riaditeľa SIS

28.6 2023 18:45

Dnes na tlačovej besede predseda strany SMER – slovenská sociálna demokracia Robert Fico, člen predsedníctva strany Robert Kaliňák, bývalý policajný prezident Tibor Gašpar a advokát Marek Para reagovali na prezidentku Slovenskej republiky, ktorá spustila likvidáciu posledných zostatkov právneho štátu. Robert Fico k tejto téme uviedol, že nie je naivný, aby veril, že útok na predsedu parlamentu B. Kollára – že mal fyzicky napadnúť svoju expartnerku – je to, čo vedie k obrovským útokom proti nemu.

close