Zvieratá z útulkov hľadajú nových majiteľov na podujatí v Bratislave

NETKY.SK • 29 September 2018, 11:49 • 2 min
Zvieratá z útulkov hľadajú nových majiteľov na podujatí v Bratislave

BRATISLAVA - Zvieratá z 12 slovenských útulkov hľadajú nových majiteľov na podujatí s názvom Nájdite sa. Začalo sa v sobotu o 10. h na zadnom nádvorí obchodného centra v bratislavskej Petržalke, skončiť by sa malo o 16. h.

slovakia

left justify in out

"Podujatie sprostredkúva a odovzdáva pozitívnu energiu nezabudnuteľným spôsobom. Je jedinečné svojou jednoduchou myšlienkou, preniesť opustené zvieratá z virtuálneho sveta sociálnych sietí do reálneho sveta, aby mali väčšiu šancu na nový domov. Vďaka jeho existencii sa podarilo útulkom a združeniam nájsť domov stovkám opustených zvierat," približujú organizátori.

 

Na návštevníkov podľa nich čaká aj sprievodný program. Vystúpi Anita Soul, Majself, Adam Peťovský, Veronika Strapková a DJ Jay Perun. Deti sa budú môcť zapojiť do divadelného predstavenia Paci Pac. Odborníci zas návštevníkom poradia pri výbere zvieratka.

 

Organizátorom sú Zvierací ombudsman a Aliancia združení na ochranu zvierat, ktorá združuje 15 útulkov a občianskych združení na Slovensku. Podujatie podporuje aj viacero známych osobností.

 

V minulosti sa na ňom zúčastnila bývalá premiérka Iveta Radičová, Lucia Hablovičová, Zdenka Predná, Sima Martausová, Pyco alebo Yxo z Hexu.

 

 

 

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Jana Hupková
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies