Zakladateľ Playboya sa tretíkarát oženil, manželka je o 60 rokov mladšia

NETKY.SK • 2 Január 2013, 08:43 • 2 min
Zakladateľ Playboya sa tretíkarát oženil, manželka je o 60 rokov mladšia

Zakladateľ Playboya sa tretíkarát oženil, manželka je o 60 rokov mladšia - Zaujímavosti Zakladateľ amerického časopisu Playboy Hugh Hefner (86) sa na Silvestra oženil vo svojej vile v Los Angeles s americkou modelkou a playmate Crystal Harrisovou, ktorá j

slovakia

left justify in out

imgZakladateľ amerického časopisu Playboy Hugh Hefner (86) sa na Silvestra oženil vo svojej vile v Los Angeles s americkou modelkou a playmate Crystal Harrisovou, ktorá je od neho mladšia o 60 rokov. Oznámil to na svojej webovej stránke časopis Hollywood Reporter.
      "Dnes je deň, keď som sa stala pani Hefnerovou. Cítim sa veľmi šťastná a požehnaná," napísala Harrisová, miss Playboya z decembra 2009, na svojom twitterovom konte, ktoré si už premenovala na Crystal Hefnerová. Stala sa tak treťou Hefnerovou manželkou.
      Obaja sa spoznali na jednom z večierkov Playboya v roku 2008. Na 2. sviatok vianočný v roku 2010 Hefner ohlásil svoje zasnúbenie s Harrisovou. V júni 2011 - len niekoľko dní pred svadbou - však Harrisová zasnúbenie zrušila.
      Následne v médiách prepierala ich sexuálny život, keď v rozhovore so známym moderátorom Howardom Sternom okrem iného povedala, že za dva roky mali sex len raz a "trvalo to asi dve sekundy". Neskôr sa za svoje vyjadrenia ospravedlnila.
      Hefner bol predtým ženatý s Mildred Williamsovou a Kimberley Conradovou a s každou má dve deti. Harrisová vstúpila do prvého manželstva. Nedávno si otvorila v Kalifornii predajňu spodnej bielizne.

Zdroj: TASRtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies