Z železničného mosta v Hlohovci niekto ukradol dočasné osvetlenie

NETKY.SK • 30 Máj 2023, 15:15 • 2 min
Z železničného mosta v Hlohovci niekto ukradol dočasné osvetlenie

HLOHOVEC - Z lávky železničného mosta v Hlohovci odcudzil neznámy páchateľ dočasné osvetlenie. Zmizlo 24 svietidiel, časť držiacich tyčí, poškodená bola aj hlavná rozvodná skriňa a prestrihnuté elektrické káble.

slovakia

left justify in out

Polícia pátra po páchateľovi a vyzýva svedkov, aby podali informácie, ak si všimli podozrivé osoby. Uvádza to hlohovská radnica na sociálnej sieti. Lávka dostala osvetlenie vlani, v čase odstavenia cestného mosta ponad Váh pre jeho havarijný stav. Bola dočasnou jedinou prístupovou trasou pre peších z a do Hlohovca.

 

img

 

Mesto investovalo podľa viceprimátora Miloslava Drgoňa do opatrení, ktoré zvýšili bezpečnosť lávky. Okrem osvetlenia došlo k doplneniu nosnej konštrukcie podlahy doplnkovými priečnymi nosníkmi a urobil sa protišmykový reflexný náter. Výšku škody podľa viceprimátora, ako uviedol, mesto aktuálne vyčísľuje. 
twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Interny redaktor
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies