Vodička s 1,5 promile "zaparkovala" v oplotení rodinného domu

NETKY.SK • 23 Máj 2023, 10:05 • 2 min
Vodička s 1,5 promile "zaparkovala" v oplotení rodinného domu

HNIEZDNE - Jazda 26 ročnej ženy zo Starej Ľubovne sa skončila v oplotení rodinného domu v obci Hniezdne, vodička jazdila bez vodičského oprávnenia a pod vplyvom alkoholu. Informovala o tom krajská policajná hovorkyňa z Prešova Jana Ligdayová.

slovakia

left justify in out

V nedeľu (21.05.2023) v podvečerných hodinách viedla 26 ročná žena osobné vozidlo, pričom v zákrute v obci Hniezdne neprispôsobila rýchlosť jazdy svojím schopnostiam a narazila do oplotenia rodinného domu a do smetnej nádoby. 

 

"Po príchode policajnej hliadky na miesto udalosti bola vodička podrobená dychovej skúške, výsledok dosiahol takmer 1,5 promile!  Nakoľko žena  javila  známky prítomnosti aj  iných omamných a psychotropných látok,  bol  jej  odobraný biologický materiál,  kde na predbežnom skríningu bola preukázaná  prítomnosť  THC (tetrahydrokanabinol)," uviedla hovorkyňa. 

 

Vodička bola obmedzená na osobnej slobode a umiestnená do cely policajného zaistenia. Voči 26 ročnej žene bolo vznesené obvinenie z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Interny redaktor
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies