Vláda nepodporila návrh rezortu dopravy na zriadenie povinnej štátnej karantény v hoteloch

NETKY.SK • 31 Marec 2021, 10:03 • 2 min
Vláda nepodporila návrh rezortu dopravy na zriadenie povinnej štátnej karantény v hoteloch

BRATISLAVA - Vláda doposiaľ nepodporila návrh ministerstva dopravy a výstavby na zriadenie povinnej štátnej karantény absolvovanej v hoteloch, nakoľko je preferenciou posilnenie kontroly dodržiavania domácej karantény.

slovakia

left justify in out

Ministerstvo dopravy rešpektuje rozhodnutie o nezavedení povinnej karantény v hotelových zariadeniach v aktuálnej situácii. Súčasne ministerstvo dopravy pod vedením ministra Andreja Doležala naďalej zostáva súčasťou pracovnej skupiny spolu s rezortmi zdravotníctva, vnútra a zahraničných vecí.

 

img

V prípade, ak by v budúcnosti malo prísť k zmene rozhodnutia smerom k hotelovej karanténe, je ministerstvo dopravy a výstavby pripravené poskytnúť súčinnosť a riešenie. Dávame tiež do pozornosti, že aj v súčasnej situácii sú vytvorené platné podmienky pre možnosť absolvovať karanténu v hotelových zariadeniach dobrovoľne," dodal poradca ministra dopravy a výstavby pre strategickú a krízovú komunikáciu Ivan Rudolf.

 

Súvisiaci článok: Ministerstvo dopravy pripravuje návrh na štátnu karanténu v hotelochtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Kristýna Peštová
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies