Víťaz, prvý pôvodný slovenský seriál SkyShowtime, dostupný exkluzívne na platforme od dnes

NETKY.SK • 4 September 2023, 17:30 • 2 min
Víťaz, prvý pôvodný slovenský seriál SkyShowtime, dostupný exkluzívne na platforme od dnes

Prvý pôvodný slovenský seriál SkyShowtime, Víťaz, má dnes premiéru na SkyShowtime, ďalšej veľkej európskej streamovacej službe. Tento pútavý a dlho očakávaný komediálny seriál bude k dispozícii na všetkých 22 trhoch, kde je služba dostupná. Víťaz obsahuje šesť epizód, ktoré budú pridávané na platformu každý pondelok.

slovakia

left justify in out

V dlho očakávanom rodinnom komediálnom seriály režiséra Jana Hřebejka, oceneného na Berlinale a držiteľa Českého leva, sa predstaví hviezdne obsadenie vrátane Adyho Hajdu a Ivany Chýlkovej.

 

Dlho očakávaný komediálny seriál

 

 

Prvý pôvodný slovenský seriál SkyShowtime, Víťaz, má dnes premiéru na SkyShowtime, ďalšej veľkej európskej streamovacej službe. Tento pútavý a dlho očakávaný komediálny seriál bude k dispozícii na všetkých 22 trhoch, kde je služba dostupná. Víťaz obsahuje šesť epizód, ktoré budú pridávané na platformu každý pondelok. Prvá epizóda je už teraz k dispozícii na sledovanie. Víťaz je pútavá rodinná komédia, ktorá sleduje život Viktora Hudáka (Ady Hajdu), bývalého premiéra malej európskej krajiny, ktorý sa po desaťročí snaží získať späť srdcia svojej rodiny, ktorú počas svojej politickej kariéry zanedbával. Snaží sa začleniť do bežných činností a zároveň sa pokúša získať späť náklonnosť svojich dcér a manželky. Jeho cesta je však plná nečakaných a úplne nových každodenných výziev, ktoré niekedy prekonávajú tie, s ktorými sa stretol počas svojho pôsobenia v parlamente.

Seriál s dokonalou kombináciou humoru a drámy skúma dobrodružnú cestu Viktora, jeho dcér, manželky a najbližších.
Víťaza režíroval renomovaný český filmár Jan Hřebejk (kultová česká komédia Pelíšky), scenár napísali Zuzana Dzurindová a Peter Nagy, a hlavným kameramanom je Martin Šácha. V hlavných úlohách sa po boku populárneho slovenského herca Adyho Hajdu predstavia držiteľka Českého leva Ivana Chýlková, na Českého leva nominovaná Natalia Germani, ale aj mladé vychádzajúce hviezdy Petra Dubayová a Rebecca Rigová. Ďalšie herecké obsadenie tvoria Noël Czuczor, Milan Ondrík, Zuzana Páleníková, Ján Jackuliak, Kristína Sisková, Rea Frlajsová, Vladislav Plevčík, Sarah Arató a Štefan Martinovič.


Hlavným producentom seriálu je Jan Bílek, výkonným producentom Aleš Týbl. Ďalšími producentmi, ktorí sa na seriáli podieľali, sú Tereza Polachová a Steve Matthews. Seriál Víťaz sa natáčal prevažne v Bratislave.
SkyShowtime je k dispozícii priamo v aplikácii SkyShowtime na zariadeniach s operačným systémom Apple iOS, tvOS, na zariadeniach s operačným systémom Android, Android TV, Google Chromecast, LG TV, Samsung a prostredníctvom webovej stránky: www.skyshowtime.com. Cena mesačného predplatného SkyShowtime je 5,99 EUR (bez reklám). Služba ponúka sedemdňovú skúšobnú dobu – s možnosťou zrušenia kedykoľvek.
Viac informácii o pôvodnom SkyShowtime seriáli Víťaz: https://www.skyshowtime.com/sk/its-time-for/the-winner

 

O SkyShowtime


SkyShowtime je ďalšia veľká európska streamovacia služba, spoločný podnik spoločností Comcast a Paramount Global. SkyShowtime spája to najlepšie z Hollywoodu s miestnou zábavou na jednom mieste.
Od filmov a pôvodných seriálov od ikonických značiek Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME®, Sky Studios a Peacock až po seriály SkyShowtime Original, SkyShowtime je novým európskym domovom prémiovej zábavy.


SkyShowtime spustená na všetkých svojich trhoch začiatkom tohto roka, je dostupná v Albánsku, Andorre, Bosne a Hercegovine, Bulharsku, Česku, Čiernej Hore, Dánsku, Fínsku, Holandsku, Chorvátsku, Kosove, Maďarsku, Nórsku, Poľsku, Portugalsku, Rumunsku, Severnom Macedónsku, Srbsku, Slovensku, Slovinsku, Španielsku a Švédsku. Na niektorých trhoch je k dispozícii prostredníctvom vybraných poskytovateľov televízneho vysielania a na zariadeniach s operačným systémom Apple iOS, tvOS, na zariadeniach s operačným systémom Android, Android TV, Google Chromecast, LG TV, Samsung, a prostredníctvom webovej stránky: www.skyshowtime.com.
 
 
  

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Miroslav Rimaszombati
Foto: Zuzana Panska
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies